Profil uživatele
Septima Severa
Prodávající
Praha 10
Registrace: 19.6.2011

Jsem studentka z Prahy, které její přezdívka zůstala už z dob jejích literárních začátků - ano, mým hlavním posláním je psaní. Ale i ve volných chvilkách si najdu občas čas na navržení a vyrobení nějakého toho kousku bižuterie, kterým určitě nepohrdnete. A to mě přivedlo sem. Používám jak přírodní materiály (pokud nějaký "vlastnoručně" získám anebo koupím, záleží na úhlu pohledu), tak i volně prodávané komponenty, korálky a přívěšky. Další je tu recyklace - co se mi už nelíbí, z toho poskládám novou věc. Zabývám se většinou spíše náušnicemi a náramky, když jde do tuhého, jsem schopná navrhnout i plesový náhrdelník.

Vzhledem k vzrůstajícímu trendu alergií na kovy a sloučeniny (nikl, chrom etc.) lze po předchozí domluvě navrhnout a vyrobit bižuterii z nezávadných komponentů. Každopádně - a to platí pro všechny - náušnice, které si v mém e-shopu pořídíte, doporučuji před prvním nošením naložit v alkoholu, aby se háčky vydezinfikovaly a vy jste neměli problém s otékáním uší.

 

Způsob dopravy
Způsob dopravy: česká pošta; psaní standard, doporučený balíček. Zboží zabaleno v bublinkové obálce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím