Domů Profil prodejce seven of nine
  • Prodejce od r. 2012
  • Ostrava, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 26.1.2012
Město: Ostrava
Stát: ČR

seven of nine

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Korálky jsou úžasná zábava a relaxace, jednoho pošmourného večera jsem zjistila, že jsou možná i lepší než smažený sýr a bubble spinner. Sice toho ještě moc neumím, ale razím heslo, že hlavní je se nebát :-) Před lety na mateřské jsem dělala korálková zvířátka, pak se pár let jen tak poflakovala, pak začala ketlovat a teď mě uchvátily šité šperky z rokajlu.

Vítám vás tedy ve svém obchůdku tu na Fleru a jsem zvědavá, jestli se moje výrobky zalíbí i někomu jinému, než jenom mně samotné :-)

Taky je zde potřeba výtvory pojmenovat, a protože mi došla fantazie hned u prvního, beru to popořadě podle kalendáře kočičích jmen na //www.svet-zvirat.cz/svatky-kocek.html?mesic=1. Vyjma dvou kategorií - "kameny z cest" a "psycho-koutek". V té první můžete průběžně sledovat mou stopu (kudy že jsem se to jen tak poflakovala) a v té druhé budou jen samé divné věci, tak kdo jste normální, vůbec tam nekoukejte ;-)

Způsob dopravy
Českou poštou doporučeně v bublinkové obálce. U nakupujících z Ostravy a Havlíčkova Brodu je možné domluvit si osobní převzetí, pak není potřeba platit poštovné.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od seven of nine

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--