Profil uživatele
Sharey
Prodávající
Podbořany
Registrace: 1.12.2017

 

Milí zákaznici,

ráda bych Vás přivítala na mém profilu. Těší mě, že jste navštívili mojí stránku. Moměntálně jsem na mateřské dovolené a ve volném čase, pokud mi můj malý lump dovolí tvořím. 

Najdete hlavně domácí výrobu věcnů na různé příležitosti, a to například Vánoce, Velikonoce, Dušičky, apod.

Taky spousta dekorací, buď na stůl, do domu a nebo jen pro radost a taktéž i květinové dekorace. Každý výrobek je pečlivě a ručně vyrobený a pokud je hotový, zabalen do bublinkaté folie a uložen do krabice. Pokud já sama nejsem s výrobkem spokojena, neopustí moji dílnu.

Nebráním se žádnému Vašemu nápadu či návrhu. Pokud to jen trošku půjde, ráda Vám vyhovím a vyrobím zboží dle Vaší představy.

Budu ráda, když do mého profilu nakouknete a moje práce Vám udělá radost. Ještě raději budu, pokud se Vám bude něco líbit a napíšete mi, že máte zájem o moje výrobky.

Pokud by Vás zaujalo něco z mé nabídky a už to bylo vyprodané nebo jen máte jinou barevnou představu o výrobku, neváhejte mě kontaktovat a řekněte mi, co byste si přáli. Udělám maximum, abych vyhověla ve všech směrech.

Přeji příjemné nakupování

Šárka

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou doporučeně, zabalené dle druhu v bublinkové obálce nebo krabičce. Poštovné je orientační a přesná cena se může měnit v závislosti na druhu zboží, způsobu zabalení a aktuálního ceníku služeb. Objednávku zasílám po připsání platby na účet. Při nákupu více kusů nebo druhu zboží účtuji samozřejmě jedno poštovné. Po domluvě je možný i osobní odběr zdarma.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.