Domů Profil prodejce sharkah
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha 9, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 9.2.2011
Město: Praha 9
Stát: ČR

sharkah

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám vás v mém skromném obchodě Úsměv

Dlouho jsem toužila po vlastním obchůdku, kde bych nabízela vlastní výrobky a dnes Vám nabízím produkty, které jsem vyráběla několik let. Už je to dávno, co jsem podlehla úžasnému koníčku, tak zvanému korálkování. Můj příběh začíná u blízkého vztahu s mojí babičkou, která mě učila ručním pracem, šití, háčkování, pletené a samozřejmě korálkování. Vždy jsem byla zručná, byla jsem trpělivým a šikovným žáčkem Úsměv . Pečlivě jsme spolu vybíraly látky, pletací příze a korálky a diskutovaly o složení toho a tamtoho budoucího výrobku, Líbilo se mi, když se různé odstřižky, bavlnky, barevné korálky a jiné polotovary proměnily v něco, k čemu jsem pak měla velice osobní vztah.  V pozdějším věku jsem k těmto koníčkům přidala malování tužkou a pastelkami. Moje babička by dnes byla u vytržení, jak velká je nabídka korálků a komponentů, vůbec polotovarů pro naše koníčky v obchodech. S mými výrobky Vám zabalím i kousek toho mého světa, ve kterém jsem se inspirovala. Projděte se mojí nabídkou a pokud se Vám moje výrobky budou líbit, budu moc ráda. Děkuji Vám, že jste mi věnovali kousek svého času a zastavili se v mém obchůdku.Úsměv

 

Obecné a zásadní rady, jak se chovat k bižuterii:

• Bižuterie je křehká – při neopatrném zacházení se může poškodit nebo rozbít.

• Sundávejte šperky před koupáním, sprchováním, mytím nádobí a podobnými činnostmi, při kterých šperk přichází do styku s vodou, aby nedošlo k poškození jednotlivých dílů.

• Sundávejte šperky před spaním, při sportování nebo fyzické námaze, zabráníte tím mechanickému či povrchovému poškození výrobku.

• Vyvarujte se kontaktu s chemickými prostředky. Působením některých parfémů, krémů, mořské vody, chlóru a jiných chemikálií může dojít k poškození povrchové úpravy šperků.

• Nepoužívejte bižuterii v prostředí s výskytem síry a jódu ( lázně, minerální prameny..).

• Životnost šperků prodloužíte, když budete uchovávat bižuterii v krabičce nebo sáčku, nejlépe odděleně od ostatních.

• U některých osob s velmi agresivním potem, u osob nemocných nebo osob, které používají léky, může dojít k narušení a změně vzhledu povrchu kovových dílů.

 

Způsob dopravy
Zboží posílám českou poštou vždy řádně zabalené v bublinkové obálce. Dopravu k nakupujícímu uskutečňuji prostřednictvím České pošty ve formě doporučené zásilky.Náušnice jsou včetně silikonových zarážek. Jakékoliv množství za jedno poštovné!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od sharkah

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--