Domů Profil prodejce SheilaVenianetta
  • Prodejce od r. 2012
  • Nýrsko, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 23.4.2012
Město: Nýrsko
Stát: ČR

SheilaVenianetta

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj

Již od dětství jsem nebyla moc společenský člověk a ve školce jsem si nejraději kreslila zatímco ostatní děti si hráli spolu s hračkami.Nejčastěji jsem kreslila zvířata..hlavně teda koně a kočky(i ty velké).

Pak přišla puberta a vždy,když se mi líbil nějaký kluk tak jsem si ho nakreslila míto fotky,jelikož jsem většinou žádnou jeho fotku neměla...nešťastné lásky..znáte to :-) Nebo jsem si i kreslila,a to asi nejčastěji,svého vysněného,takže úplně zpaměti.To mi bylo asi 13....(náhoda nebo osud..momentálně jsem ve 20ti potkala úplně stejného jako jsem si kreslila v těch 13cti a jsme spolu už rok :-))

Na střední jsem pak nastoupila na Uměleckoprůmyslovou školu v Jablonci nad Nisou na obor rytec kovů.Tam jsem tvořila po většinou barevné malby květin nebo abstrakce a někdy i nějaké to logo do soutěže či návrh na medaily či šperk.Vyhrála jsem asi tak 2krát :-) logo a návrh.Milovala jsem hlevně kresbu detailů ..i těch nejmenších,takže jsem usilovala o to aby to vypadalo co nejvíc jako živé.Po té jsem nastoupila na VOŠ ale bohužel kvůli financím jsem musela přerušit studium...

Jinak nejradši dnes kreslím asi krajinky,zvířata,portréty,navrhuju teoreticky cokoliv (logo,šperk,...)ale klidně i fantasii :-)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od SheilaVenianetta

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--