Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
ŠiBaBi
Prodávající
Janovice nad Úhlavou
Registrace: 9.7.2018

Zhmotňujeme dětská přání

Žijeme ve světě, kde je bída a chudoba na každém kroku. Ale  přesto jsme štastní, protože vidíme světlo a krásu i v tom, co jiní považují za ohavné, nepěkné, ošklivé nebo pobuřující.

Jsme tu, abychom ukázali vám a vašim dětem kousek z toho třpitivého světa pohádek, který má babi ve své nemocné hlavě a vypráví je svým vnučkám při hrách.

Umožnili vašim dětem plnit si pohádková přání, kde se lidé stávají zvířátky a naopak. Milujeme to, co děláme a rádi vás budeme provázet na cestě poznání a ochoty vidět to krásné v každém z nás.

 

Materiály vybíráme

Milujeme svoji práci a vybíráme ty nejlepší a nejpříjemnější materiály. Věříme, že kvalitu s zaslouží nejen citlivá pokožka dítěte. protože sami oblékáme děti se sklony k ekzémům, ale také i peněženka rodiče.

Co je kvalitní a dlouhotrvající, to ve výsledku stojí méně.

Naše střihy promýšlíme tak, aby vydržely co nejdéle a dítě z nich tak rychle nevyrostlo.

    Vše je ruční práce

Od návrhu střihu, po stříhání látek, stehování, šití, zapošívání, konečnou úpravu, žehlení. Vše je ruční práce. Věříme, že ve světě, kde je vše online, jen jako, rychlé a nehmatatelné, má ruční práce svoji hodnotu a jako taková je přetrvávající.

Mnozí se nás ptají, proč není naše tvorba dostupnější. Odpovídám vždy stejně. Naše tvorba je dostupná naprosto všem. Každý může svému dítěti dopřát kousek pohádky, třpytivé záře v dětských očích.

 

Způsob dopravy
Dopravu zajišťujeme s pomocí České pošty.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
780731
19.1.2019 Přátelé našeho pohádkové světa. Milujete také tak ouškové čepičky? Pár jsme jich přidali na profil. Mrkněte se
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím