Profil uživatele
Silvie.Marks
Prodávající
Ústí nad Labem
Registrace: 14.8.2010

Hrátkám s drátky předcházely výstavy a jarmarky jak v Čechách, tak i jeden velice úspěšný mezinárodní keramický fest v Annabergu, který jsme absolvovali s Krušnohorským keramickým spolkem v roce 2000. Díky Božence Daňkové a Dolores Chládkové, které nám nesmírně pomohly.

Při dekorování naší ručně točené keramiky jsem ji postupně oplétala kůží a drátem. Poté jsem absolvovala kurz drátování pod vedením mistryně uměleckých řemesel Dagmar Juračkové, která mne zasvětila do základu drátování. Přes drátování keramiky a oblázků, z kterých vznikaly rybky, jsem se prodrátovala ke šperkům. V současné době se drátování věnuji cca 12 let.

A tak zatímco výroba a dekorování keramiky pominulo, drátování mi zůstalo. Máte-li chuť, navštivte mou galerii drátovaných šperků. Každý výrobek je originál a možno jest objednat i v jiných barevných variacích! Fotografie se budou průběžně aktualizovat dle momentální nabídky výrobních materiálů. Prosím o schovívavost.

Nechť vám šperky ode mne přinesou radost a potěšení =)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím