Domů Profil prodejce skládám až padám
  • Prodejce od r. 2018
  • Drásov, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 14.6.2018
Město: Drásov
Stát: ČR

skládám až padám

/ Prodávající
Novinky
728933
14.6.2018 Můj nový profil teprve tvořím, asi mi to bude chvilku trvat, než tady pochopím všechny kolonky ,tak prosím o menší shovívavost ))) děkuji !

" Je to moje radost " 

Někdo každý večer jede na víně, někdo na sportu, někdo na jídle, někdo na všem ..jako já ) Ale když si opravdu potřebuju vyčistit hlavu a najdu víc, jak   2 hodiny jen sama pro sebe, sednu a skládám.

Někdy to jde jako po másle a každý střípek, který vezmete do ruky okamžitě zapadne tam, kam má ...a ta chvíle je super ! Vůbec nevnímám ten neskutečný binec kolem sebe, kdy mám lepidlo i ve vlasech ( protože bohužel nepatřím mezi ty, kteří dovedou tvořit čistotně )), ani nadávajícího manžela, který neustále stoupá na střípky a odřezky, které se mi během toho všeho zatoulaly. Tak nějak je mi všechno jedno a je mi krásně a snažím se jenom 100% využít ten moment, kdy se prostě daří.

A někdy to taky nejde vůbec ... všechno si nachystáte, uděláte pohodičku, těšíte se na to celý den, ale pak sednete a všechno, co vezmete do ruky , je špatně a i velmi malý kousek plochy se vám prostě nedaří seskládat i kdyby jste si ....však více co  )))

no..asi jako v životě všechno 

 

Mozaika mi dělá neskutečnou radost. Působí na mě hrozně pozitivně, barevně, teple. Je absolutně nedokonalá , nedotažená, neperfektní ...a to mě asi baví. 

 

Třeba se bude líbit i někomu z Vás .))

 

Všechny výrobky v této sekci jsem úspěšně dotvořila a tak můžou jít zase o dům dál a dělat třeba radost někomu jinému. 

Způsob dopravy
PPL, Česká Pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od skládám až padám

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--