Všem se velice omlouvám že barevné FUSINGOVÉ mísy a svícny jsou rezervovány-ale již jsou prodané....ale jestli se Vám nějaká líbí,napište mi jaká,a já Vám velice rád podobnou do dvou týdnů vyrobím.Děkuji Vám za... více »
Profil uživatele
sklář z Vysočiny
Prodávající
Horní Dubenky
Registrace: 30.1.2009

Vážení přátelé! Rád bych Vám představil své výrobky a seznámil Vás s technologií FUSING -lehání,ohýbání a spékání skla.Můžeme zpracovávat buď skla čirá nebo barevná ve speciálních FUSINGOVÝCH pecích za vysokých teplot-700-900 stupňů C. Velmi důležité je používat skla stejných fyzikálních vlastností. FUSING je jednou z nejstarších technologií sklářství. Dá se říct, že FUSINGEM-spékáním  TO VŠE ZAČALO . Avšak s rozvojem foukaného skla upadl v zapomnění a znovuobjevení prožil až ke konci 19. století, kdy slavný americký malíř a sklář Louis Komfort Tiffany začal používat FUSING ke zdobení skleněných dílů spojovaných kovovými pásky (např. vitráže). Až v roce 1935 se ve Spojených státech amerických objevuje FUSING jako pseudooriginální metoda výroby uměleckého skla, vycházející nejprve z malých dílen. Koncem 20. století se FUSING stává oblíbenou a vyhledávanou součástí moderního interiéru. Používá se k tvorbě dekoračních předmětů, paravánů, dveřních výplní, svítidel, ale i třeba dělících příček či koupelnového nábytku. Drtivá většina výrobců používá plochá skla od firem BULLSEYE a DESAG. Jejich zpracování spočívá v tom, že přikládají plochá barevná skla k sobě a vzájemně je spékají a tím vytváří různé vzory. Tímto zpracováním získají možná zajímavý dekor, ale dekor pouze napečený na podkladovou základovou desku. Dekor, který se dá bohužel snadno reprodukovat. Já jsem proto začal hledat vlastní variantu FUSINGU. Protože jsem ?huťský?, tak jsem si vytvořil VLASTNÍ VARIANTU FUSINGU. Vytvářím si vlastní taveninu, kdy je dekor v celém prostoru utavené desky a tím vzniká vlastně ?trojrozměrná varianta FUSINGU?. Proto každý můj výrobek je ORIGINÁLEM, a to nejenom v barvě, ale i ve struktuře skla. Proto není možné vyrobit dva kusy naprosto stejné. Výrobky zhotovené touto mojí technikou jsou VÝJIMEČNÉ svým provedením a ZCELA se odlišují od ostatních výrobců, kteří používají technologii FUSING.

Prodejní informace:

Ke každé objednávce je vygenerovaná elektronická faktura, kterou můžete i vy stáhnout na stránce s vaší objednávkou. Podle zákona, v případě elektronické faktury, podpis vystavovatele faktury a razítko nejsou nutné (podpisem fakturu opatří příjemce při jejím zaúčtování). Pokud i přesto potřebujete vytištěnou fakturu s razítkem a podpisem, na požádání vám ji dám do zásilky.

 

Nebráním se ani spolupráci v kamenném obchodě,zboží je možno dát i do komisního prodeje.

 

.......a každé zakázce přidávám malý dárek zdarma,jako poděkování za objednávku........

 

Jestli Vás zajímá kde a jak vznikají moje výrobky,koukněte se na můj blog. {#emotions_dlg.naruc}

Můžu vás ujistit, že moje sklo vypadá ve skutečnosti ještě lépe než na fotografiích{#emotions_dlg.palec1}

A trochu chvály na závěr:v květnu 2009 jsem získal osvědčení používat chráněný znak "ČESKÝ VÝROBEK"a v červnu 2009 jsem získal značku:"VYSOČINA -regionální produkt"

V září 2013 jsem se umístil na 3. místě soutěže ŽIVNOSTNÍK ROKU KRAJE VYSOČINASmějící se

Způsob dopravy
českou poštou-zabaleno do bublinkové folie,nebo papírová stříž
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u ČSOB). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím