Zboží odsud a z obchůdku Moje Dřevěná za jedno poštovné.
Profil uživatele
Skleněný šperk
Prodávající
Liberec
Registrace: 4.1.2018

Vítejte!

Nabízíme Vám originální skleněné šperky a komponenty k dalšímu tvoření. Všechno zboží je vyrobeno ručně na sklářském kahanu a z českého skla. Se sklem se u nás pracuje už dvacet let. Technika výroby vychází z vinutých perlí a skleněných figurek, jedná se však o svébytnou originální techniku. také vzhled výrobků je jedinečný a snadno odlišitelný. Sortiment stále obměňujeme. Pokud tu nenajdete přesně to, co by jste rádi, neváhejte se a nás obrátit, určitě se domluvíme=)

 

Způsob dopravy
Zboží je zabaleno v papírové krabičce s dostatkem výplňového materiálu (papír, bublinková folie,nebo v bublinkové obálce. Dopraveno českou poštou jako doporučené, nebo cenné psaní. Standardně odesíláme do týdne, pokud ale na doručení spěcháte, kontaktujte nás! Po předchozí domluvě je také možnost osobního předání v Liberci.
Obchodní podmínky

Úvod 

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží u prodejce Skleněný šperk. Podmínky blíže upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a nakupujícího.

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a že se seznámil s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Při odeslání objednávky máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, chybějící či nepřesné údaje atp.

Dodací podmínky.

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty anebo je možno si je vyzvednout osobně.

2. Není-li v popisu u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 7 pracovních dnů po obdržení objednávky Dodací doba vnitrostátí zásilky české pošty činí obvykle 1-3 pracovní dny.

 

Možnosti platby.

1. Platbu je možné realizovat převodem na účet, platební bránou, dobírkou, nebo hotově při převzetí zboží.

2. Platba bankovním převodem by měla být uhrazena do 14 pracovních dnů. O podkladech k platbě je nakupující informován elektronicky. Při nesplněním této podmínky může prodávající objednávku stornovat. 

Ochrana osobních údajů.

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

Údaje o Vaší činnosti.

Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti v našem internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.

Shrnutí.

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit, že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat. Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.

Odstoupení od smlouvy :

Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Náklady spojené s dopravou se nevrací.

Váš souhlas.

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
881162
8.5.2020 Starší kousky naskladněny.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím