Profil uživatele
Slippsy
Prodávající
Praha
Registrace: 25.1.2018

Slippsy je Česko-Slovenská značka barevných unisexových designových pantoflí, jejímž záměrem je dodat tak běžnému a mnohdy nudnému porduktu jako jsou pantofle jiný rozměr. Hravost, barevnost a pocit pohodlí to jsou pojmy, které nejlépe vystihují pantofle Slippsy.

Jsme dva velmi dobrý kamarádi, kteří se poznali na work & travel v USA během vysoké školy. Oba jsme se ocitli v Praze. Vždycky jsme věděli, že se protínáme ve stejných zájmech a pohledech, proto jsme se rozhodli vytvořit něco, co by lidem přinášelo radost a splňovalo i praktický účel.

Zjistili jsme, že na Česko-Slovenském ale i zahraničním trhu takový koncept moderní značky pantoflí neexistuje. Obecně jsou pantofle produkt, který málo kdo řeší s ohledem na design a styl. Lidé se snaží obklopovat hezkými věcmi a chtějí se ve své domácnosti cítit příjemně a pohodlně. Kupují si designové doplňky, nábytek, pěkné Povlečení tak proč ne stylové pantofle? Slippsy jsou synonymem hravosti, pohodlí a pozitivní nálady. Jsou pro každého kdo se nebere příliš vážně a chce si rozzářit svůj den.

Jelikož jsme se chtěli podělit s naším projektem s celým světem, rozhodli jsme se, že mezinárodní crowdfundingová platforma Indiegogo je skvělá příležitost jak nastartovat naše pantofle. Naším cílem, jako cílem každé kampaně, bylo uspět, nastartovat výrobu a získat prostředky k dokoupení potřebného vybavení dílny. To se nám úspěšně podařilo.

Myslíme si, že Slippsy jsou pro každého, bez rozdílu věku, pohlaví či stylu. Rádi bychom se prezentovali jako Česko-Slovenská značka, která vznikla z lokální výroby a je schopna oslovit lidí po celém světě.

 PRODUKT


Výroba designových pantoflí vypadala na první pohled jako něco, co přece zvládne každý. Avšak po roce snažení se najít dílnu, kde by byli schopni ušít produkt podle naší vize nebylo možné. Je těžko uvěřit, že v celém Československu jsme nenarazili na někoho, kdo by se s tím uměl poprat. Slippsy jsou totiž takový hybrid - něco mezi textilním a obuvnickým výrobkům. Pro krejčích příliš hrubé materiály na prošití, pro obuvníky "piplačka" s látkami. Velký posun vpřed bylo rozhodnutí koupit si pár starších průmyslových strojů a zkusit to ve vlastních podmínkách. Toto rozhodnutí se ukázalo jako správné a s podporou šikovných lidí jsme byli schopni konečně dofinalizovať prototypy. Po více než roce práce s vývojem produktu, jsme byli připraveni představit Slippsy světu.
 
Slippsy nejsou jen stylové a barevné, na jejich funkčnost klademe důraz stejně jako na jejich design. Vyrábíme je ve vlastním prostředí se sídlem v Praze a dílnou v Košicích. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů - designérské látky ze 100% bavlny, měkoučká kvalitní pěna, která je rozhodující v pocitu pohodlí, plstěná podrážka s protiskluzovou úpravou. To jsou jen některé atributy materiálů, z nichž se Slippsy skládá. Designy a barvy mají nekonečné možnosti kombinací, které plánujeme neustále rozšiřovat. Každý si umí najít svůj oblíbený design. Věříme, že Slippsy jsou pro všechny, bez ohledu na věk nebo styl. Nosit barevné pantofle není infantilní, je to hravé. Neberte se příliš vážně, probuďte v sobě hravého ducha a rozzařte si život!

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.