Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
snyvobrazech
Prodávající
Malenice
Registrace: 18.10.2017
Už tomu bude přes rok co jsem se rozhodla vzít do ruky mou sestrou darované plátýnko a vyzkoušet ty nové barvy, které se mi tu svéhlavě povalovaly už delší dobu po stole. Nikdy bych nevěřila že zrovna já budu ta ,,umělkyně,, ta co bude malovat a rozdávat lidem radost a jistou naději prostřednictví svých obrazů.
 
Malování a jistý talent máme v krvi, sestra se zabývá realistickými malbami, které nemají chybu a mamka po většinou malovala ty své krásné krajinky. Já si již od malička ,,čmárala,, jen tak si pro radost, ani ne s pokusem o umělecké dílo, ale spíše jako odreagování od všedního světa. V kresbách se po většinou objevovali lidé, jisté krajinky a převážně kouzelné víly, ke kterým mám svým způsobem tak moc blízko. Nikdy mě nepřestala udivovat jejich krása a jistá moc, v kterou jsem jako malá holka věřila, že jí někde ukrývají.
Moc jsem nemalovala, věřila jsem že mé priority jsou nastavený drobet jinde. Ale asi tomu osud chtěl abych po velice vyčerpávajícím období plný nástrah vzala do ruky ten štětec a bezmyšlenkově ,,něco,, namalovala. Ten pocit uvolnění a vymalování se z útrob té jisté doby byl úžasný, přenesla jsem svůj pocit na plátno. Má první malba mi do teď visí v ložnici, aby mi připomínala kdo jsem, kdo jsem byla a za čím si chci jít. Vidím v ní sebe a přesně tak jak jsem se cítila. Postupně vznikalo více a více maleb a lidé to začali též vnímat a nalézat v mých obrazech ty jisté emoce, nálady, energie a přesně tak jsem tomu zamýšlela. Jako odraz duše.
 
 
Vždy jsem byla ta citlivá, někdy až moc, kdy jsem chtěla lidem pomáhat v jejich těžkých životních situacích . Chtěla jsem se stát psycholožkou a když to nevyjde tak alespoň archeoložkou, jenž k historii od malička též chovám jisté sympatie. Nakonec nevyšlo ani jedno a já už si začala zvykat na to, že to tak asi má být. Mé znovu objevené malování se však stalo terapií jak pro mě, tak pro druhé jistou nadějí. Našla jsem se konečně v tom, co mi bylo dáno do vínku a spojila jsem to s tím, co jsem chtěla odjakživa dělat. Dokáži říci že má práce, je mým posláním i mou radostí a někdy i starostí. Maluji s tou jistou láskou, kde se snažím přenést své myšlenky, pocity i aktuální náladu na plátno, kde se prolíná můj snový svět. Každý obraz je pro mě výzvou, zároveň sebezdokonalením, originálem a pro mě i jistou cestou. Láká mě studium arteterapie, kterou bych časem chtěla uplatňovat. Pomáhat lidem ještě více, kdy by se i oni sami vymalovali ze svých starostí všedních dní, ze životních zlomů a pádů. Na to nemusíte býti umělcem, jakmile vezmete do ruky štětec a papír, ocitáte se jakoby v úplně jiném světě, kde můžete cokoliv, kde nejsou nastavená žádná pravidla a ani žádné soudy. Tento citát mi je inspirací „ Nikdy nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
Lidé se na mě obrací i pro malby na přání anebo jak by někdo napsal na míru. U těchto maleb maluji stejně jako u svých volných, kde se spoléhám jen na svou intuici, která mě nikdy zatím nezradila. Vždy mě lákala jistá tajemství, záhady světa a nebudu lhát když napíši že i k jistým věcem, které jsou mezi nebem a zemí mám velice blízko. Jsem vnímavá, což u malování není na škodu. Mnozí mi píšou, zda mi vedou andělé, nevím zda mě vedou, ale pokud ano, nevidím je, vnímám pouze sama sebe a své pocity které při malbě mívám.
 
 
„Narodil ses jako originál. Nezemři jako kopie.“
 
S láskou
Hedvika Harantová
 
Veškerá díla jsou mou autorskou tvorbou, respektujte prosím autorství.
 
Mé oficiální stránky:
 
fb.com/snyvobrazech
fb.com/mujsnovysvet
 
Způsob dopravy
Obrazy anebo jiné dárkové zboží bude zabaleno do bublinkové fólie, následně pak do kartonu a balíček následně zabalen do strečové fólie. Využívám služby DPD anebo českou poštu.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím