Domů Profil prodejce Soulwear.alchemi
  • Prodejce od r. 2019
  • brno, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 24.9.2019
Město: brno
Stát: ČR

Soulwear.alchemi

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

soulwear.alchemiSoulwear.alchemi vzniklo na impuls podpořit ženy v jejich duchovním i životním růstu. Když jsem sama tuto pandořinu skříňku otevřela a konečně vykročila pravou nohou za tím si stoupnou naplno do své ženské esence, síly, jemnosti a krásy, hned jsem pocítila, že chci být nápomocna i ostatním ženám na této cestě. Na cestě zpět do naší podstaty. Do bytí a žití v čisté pravdě a lásce. 

 

Začaly ke mě chodit obrazy, které jsem z počátku vpichovala ženám pod kůži a brzy jsem pochopila, že tyto silné a léčivé motivy mám zpřístupnit většímu kruhu žen. Cítila jsem, že né všechny ženy jsou otevřené tomu nosit takové motivy pod kůží napořád. a tak impulz toho, že jako každá bytost procházíme růstem, transformací musím tyto obrazy posunout dál. Cítila jsem, že každá duše si po něčem zrovna volá. Vznikl projekt Soulwear.alchemi. Obleč svoji duši. Následuj hlas svého srdce a poslouchej, po čem zrovna tvoje duše volá. Jaké je tvé aktuální téma. 

Každý motiv v sobě nese silnou léčivou energii a zabudované informace na podporu toho, co právě potřebujeme. Pracuje na jemných úrovní zvědomovat určitá témata, podporovat nás na naší cestě být ženou. Být sami sebou a cítit se v tom božsky.

 

Oblečení je děláno v limitované edici 200ks/design. Při tvorbě používám materiály, které jsou ekologické s důrazem na minimální dopad na matku Zemi. Ke každému oblečení nebo printu přikládám i kartičku s motivem a informacemi, které motiv nese.

 

Tento malý obrázek je vhodný na oltář, do prostoru.

Prosím respektujte tuto tvorbu, která skrze mne proudí a obrazy nevyužívejte k žádnému kopírování, jako motivy na tetování atd. Každý jeden obraz je dělán se záměrem pro kolektivní léčení žen, pokud Vás oslovil rukopis a chtěli by jste přímo motiv Vám na míru, kontaktuje mě na email.

 

S láskou a světlem.

Soulwear.alchemi

Způsob dopravy
Zásilkovna, Česká pošta doporučeně baleno ekologicky
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Soulwear.alchemi

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--