Domů Profil prodejce spálený
  • Prodejce od r. 2010
  • Český Těšín, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 13.8.2010
Město: Český Těšín
Stát: ČR

spálený

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsem elektrikář, ale dnes více jen sedící u počítače při oceňování staveb v oboru elektro ve stavební firmě. Mou druhou prací jsou revize elektrozařízení jako OSVČ.

Mou opravdovou láskou, koníčkem a radostí je keramika a řezbářská dláta.  Také trochu hraji na kytaru a foukací harmoniku, zpívám a miluji turistiku ve Vysokých Tatrách.

Po ukončení dálkového studia na Obchodní akademii před sedmi lety jsem byl dvakrát v kurzu keramiky pro "dospěláky" v Domě dětí a mládeže a dva krát na nádherné dovolené v keramickém kurzu na 12 dní v Konešíně u Třebíče. Před dvěma léty manželka "objevila" "kurz řezbářství marionet" ve Frýdku Místku a tak jsme tam byli spolu a minulý rok jen já sám.

Takže dnes mám doma řezbářská dlata v ceně cca 5000 Kč a vypalovací pec a nádherně se bavím. Netěším se do důchodu kvůli věku, ale proto, že budu mít více času na mé koníčky. 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od spálený

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--