Profil uživatele
Spelda1
Prodávající
Česká Lípa
Registrace: 26.11.2018

Dobrý den,

jmenuji se Jana, na mém profilu najdete vitrážové obrázky a zrcadla vytvářené tiffany technikou. Inspirací je mi příroda....stromy, keře, traviny, květiny. Z květin vedou tulipány, které mi prostě přijdou výtvarné. A baví mě vybírat a skládat barevná skla vedle sebe, je to hledání. Se svými výrobky musím být spokojená v první řadě já, pak když se líbí i druhým lidem, tak to je takový velký bonus, že mohu někomu udělat radost, že někoho jiného můžu potěšit.

Pracuji i na zakázku, Snažíme se zákazníkem najít společnou řeč tak, aby výsledná vitráž byla pěkná pro obě strany. Někdy to trvá trochu déle, než se tak stane. Prostě ta věc musí uzrát v hlavě :o)))

 

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení
1.1. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Jana Vedejová prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz.
Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele obchodu www.fler.cz/spelda1) a kupujícího (zákazník). Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí Občanským zákoníkem.
1.2. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že se seznámil s níže uvedenými obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 
2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy
2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.
2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.
2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost, provedení apod.) v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.
2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.
2.5. Prodávající má právo ve výjimečných případech objednávku odmítnout.
 
3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží
3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno nebo vyrobeno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (§ 1837 písm. d, občanského zákoníku).
3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího.
3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a nevhodným zacházením a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu a to na účet, ze kterého platba přišla (případně dle domluvy).
3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.
 
4. Reklamace
4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.
4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.
4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystaven účetní doklad.
4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním, případně poničeno nevhodným zacházením.
 
5. Dodací podmínky
5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby nejpozději do 5 dnů, případně individuálně dle dodací lhůty uvedené u každého zboží, nebo v termínu dohodnutém vnitřní poštou či e-mailovou zprávou na adresu uvedenou zákazníkem při nákupu.
5.2. Zboží je odesíláno dle dispozic zákazníka. Poštovné a balné je účtováno podle aktuálního ceníku zvolené služby.
5.3. Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní (dodací) i fakturační adresu.
 
6. Převzetí zboží
6.1. Při převzetí zásilky kupující ve vlastním zájmu zkontroluje neporušenost obalu. Po převzetí kupující okamžitě zkontroluje správnost dodaného zboží a jeho stav (zda není poškozeno přepravou). V případě nesrovnalostí ihned kontaktujte prodávajícího.
6.2. Pokud došlo k poškození zboží přepravou, je nutné zásilku neprodleně reklamovat u dopravce.
 
7. Ochrana osobních údajů
7.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího považuje za důvěrné a budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.1.2020.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím