Profil uživatele
srandolepky
Prodávající
Praha 10
Registrace: 16.3.2018

Vyrábím a prodávám vtipné samolepky na auta. Z jedné strany vtipné. Z druhé lepicí. Nebo naopak. Většina jsou vlastní originální nápady. Některé pak již zažité klasiky. Úzce spolupracuji s předními odborníky a specialisty z Univerzity Luďka Soboty a Institutu Švihlé chůze v Birminghamu.

Způsob dopravy
Česká pošta, státní podnik. Platba předem, doporučená poštovní zásilka.
Obchodní podmínky

Funguje to následovně: já Vám prodám samolepku a vy mi za to zboží zaplatíte. Penězi.

Na území České republiky prodávám buď formou dobírky (a), nebo formou platby na účet předem (b).

Na Slovensko ani jinam do zahranici neprodávám.

Veškeré objednávky uskutečněné na Fler.cz jsou považovány za závazné. Alespoň z mojí strany určitě. Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem.

Veškeré uváděné ceny jsou konečné. Manipulační poplatky a balné si neúčtuji. Poštovné vychází přibližně z aktuálních ceníků České pošty.

Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty formou dobírky (a) nebo doporučené zásilky (b). Všechny transakce jsou uskutečňovány pouze v Kč. 

V případě, že zasílám samolepky zdarma v rámci akcí nebo speciálních nabídek, jsou zasílány prostřednictvím České pošty jako obyčejná poštovní zásilka.

Z důvodů udržení co nejnižší ceny nejsou samolepky zasílané poštou individuálně zabaleny. Samolepky nestandardních formátů jsou zasílány přeložené v obálce. Přeložení samolepky nemá vliv na její použitelnost.

Není možné přizpůsobovat barevnost či velikost etiket.

Dodací lhůta. Zboží je prodejcem odesíláno nejpozději do 2 pracovních dnů po obdržení objednávky, popřípadě po přijetí platby na účet.

O odeslání zboží je zákazník informován e-mailovou zprávou zaslanou na adresu, která byla uvedena u objednávky. Zpráva obsahuje i číslo zásilky České pošty, jehož prostřednictvím je možné zásilku sledovat.

Zrušení objednávky můžete provést prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky, a to nejpozději do 12 hodin od podání Vaší objednávky. Za zrušení objednávky v této lhůtě samozřejmě neúčtuji žádné poplatky. Stejně byste mi asi nic nezaplatili.

V případě nevyzvednutí dobírky je zákazník informován e-mailovou zprávou a opětovné zaslání zboží je možné už jen formou platby na účet předem. Pokud zákazník na naše výzvy nereaguje, je objednávka stornována. O stornu je zákazním informován prostřednictvím emailové zprávy.

V případě, že zákazník za zboží zaplatil předem (forma platby předem na účet), avšak zásilku od České pošty nepřevzal, a ta byla vrácena odesílateli, je zákazník informován emailem (popř. sms zprávou). V případě, že nedojde k opětovnému doručení, je zákazníkovi částka vrácena na účet, ze kterého za zboží zaplatil. Tato částka bude ponížena o poštovné, které již bylo zaplaceno.

REKLAMACE

Reklamace přijímám pouze tehdy, bylo-li zboží doručeno prokazatelně poškozené, anebo v případě, že jde o vadu vzniklou při výrobě. Na reklamace a závady vzniklé nesprávnou manipulací nemůže být brán zřetel. Vzhledem k povaze zboží (po nalepení) nelze v praxi provést jeho vrácení výrobci. Proto jsou vešekeré reklamace řešeny osobně prostřednictvím e-mailu anebo telefonicky.

Výrobce poskytuje záruku na samolepky po dobu 24 měsíců od data prodeje.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. PRÁVA A POVINNOSTI PRODEJCE

a) Prodejce má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na adresu v objednávce uvedenou do třech pracovních dnů od přijetí objednávky. Pokud je předem na webových stránkách e-shopu uvedena delší lhůta expedice, je u objednávky obsahující toto zboží závaznou lhůtou vyřízení tato uvedená lhůta.


Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky pokud je zadaná pochybná doručovací adresa. O tomto odmítnutí zašle informaci na e-mailovou adresu zákazníka.
Závaznou objednávkou se rozumí objednávka po uplynutí jedné hodiny od jejího přijetí prodávajícím.
 
b) Za splnění podmínek uvedených v bodě 2.c) prodejce vrátí částku zaplacenou nakupujícím za vrácené zboží na bankovní účet, ze kterého byla platba odeslána, popřípadě složenou na adresu, uvedenou v objednávce, a to do sedmi pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. Prodávající nevrací částku za poplatky související s odesláním zboží (poštovné, dobírkovné, nebo poplatky za kurýrní službu).
 
c) Prodávající se zavazuje, že osobní údaje, které mu poskytl nakupující, bude používat pouze k účelům, které souvisejí se službami obchodu, a že je neposkytne žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením objednávek a hodnocením kvality služeb. Na písemnou žádost nakupujícího podle bodu 2.d) je prodávající povinen údaje o tomto nakupujícím vymazat z databáze zákazníků.
 
d) Pokud nakupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat a zaplatit závazně objednané zboží podle bodu 2.b), prodávající má právo vyřizování dalších objednávek tohoto nakupujícího odmítnout.
 
2. PRÁVA A POVINNOSTI NAKUPUJÍCÍHO

a) Nakupující uvede správnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

b) Nakupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží včetně všech poplatků uvedených v závazné objednávce (poštovné, dobírka).

c) Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. V takovém případě je zákazník povinen odmítnuté zboží neporušené vrátit prodávajícímu. Ve všech ostatních případech je vzhledem k povaze zboží tato situace řešena individuálně.
 
Nakupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené (prodejce nevrací částku zaplacenou za poštovné nebo dobírkovné), za splnění následujících podmínek:
• vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené, nesmí být porušen igelitový přebal (pokud bylo zboží zabaleno). 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím