Profil uživatele
staral
Prodávající
Hostinné
Registrace: 15.8.2011

Ahoj, jsem ráda, že jste navštívili moji stránku.

Tvořit jsem začala ze zvědavosti. Děti mi trochu odrostly a já dostala chuť zkusit něco nového. Batikovala jsem a malovala trička pro dcery, vytvářela obrázky ze špachtlí, vánoční ozdoby, stojánky na čaj, svícínky - dárky pro přátele a rodinu. S Fimem mě poprvé seznámil manžel, když jednoho dne přivezl sadu deseti barev. První pokusy končívaly v krabičce na zbytky. Nyní se snažím kombinovat Fimo s korálky.

V životě se potýkám, ako ostatně každý z nás, se spoustou malých i větších problémů počínaje prací v základním školství po rodinu a osobní život. Ze stresu se dostávám procházkami v lese, jízdou na kole, v zimě lyžuji a  bruslím.Často mám ale chuť být sama, zavřu se doma, vymýšlím, vyrábím a krásně si tím vyčistím hlavu.

Na Fler jsem se přihlásila po naléhání přátel, že bych se měla o své výrobky s někým podělit. Přiznám se, že jsem dlouho sbírala odvahu. Doufám, že Vás moje práce osloví.

Přeji všem pohodový den.

Lenka


Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím