Profil uživatele
Štěpa77
Prodávající
Tuchlovice
Registrace: 1.3.2010

Dobrý den,

vítám Vás, kdo jste zavítali do mého obchůdku. Různé ruční práce jsou mým koníčkem již od dětsví. Po vyučení se dámskou krejčovou mi bohužel nebylo dáno zůstat v oboru,a tak k ručním pracem utíkám od hektiky dnešních dnů jen jako ke svému koníčku. Ráda zkouším různé techniky, a tak mé výrobky nebudou pouze z říše textilu.

A protože mi toto mé tvoření přináší spoustu radosti, doufám,že se alespoň část této pozitivní energie přenese i na Vás, kteří si mé výrobky zakoupíte - budu moc ráda.

Ještě bych Vám chtěla říct, že všechny mé výrobky vznikají v nevelikém domečku ve středních čechách, ve kterém je skoro všechno dřevěné.

 

Bannery vytvořil saturnin, obrázky ke stažení a podmínky užití najdete zde

Způsob dopravy
Česká pošta, platba předem, zaslání doporučeným balíkem. Protože se snažím šetřit životní prostředí i naše peněženky, bude zboží baleno do recy obalů - krabice, karton, obálka apod.,samozřejmě tak,aby nedošlo k jeho poškození při přepravě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím