Domů Profil prodejce Svíčky pro duši
  • Prodejce od r. 2018
  • Nové Město na Moravě, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 23.10.2018
Město: Nové Město na Moravě
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 11.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Svíčky pro duši

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

FIALOVÁ- LEVANDULE

Uklidňuje při nervovém napětí, podrážděnosti, dobře působí při bolestech hlavy, migréně a nespavosti. Vrací psychickou a duševní vyrovnanost. Odpuzuje hmyz.

 

ORANŽOVÁ- MANDARINKA

Vůně radosti. Rozveseluje při smutku, stimuluje napětí, působí na hlavu a srdce. Osvěžuje, uvolňuje migrénu. Pomáhá proti zlosti, hněvu a navozuje pocit bezstarostnosti.

 

ŽLUTÁ- LEMONGRASS

Působí proti infekci a horečce. Je účinný proti stresu, pomáhá koncentraci. Osvěžuje a dezinfikuje ovzduší. Podporuje trávení a lymfatický systém. Zvyšuje produkci mateřského mléka.

 

ČERVENÁ- YLANG- YLANG

Má afrodiziakální účinky. Pomáhá proti frigiditě, impotenci a nízké sexuální vzrušivosti. Proti uzavřenosti, citovému chladu, hněvu, odbourává zlost a stavy deprese. Zmírňuje rychle bušící srdce. Udržuje přátelství, posilňuje lásku a čistí naše myšlenky.

 

ZELENÁ- EUKALYPTUS

Používá se při nachlazení, chřipce, kašli, sráží vysoké horečky. Odhleňuje a pomáhá při astma. Podporuje koncentraci, je účinný proti migréně a při svalové a kloubové bolesti.

 

TYRKYS- SANTALOVÉ DŘEVO

Má meditační, afrodiziakální a antidepresivní účinek. Zastavuje astmatický záchvat. Při nespavosti, stimuluje trávení. Účinkuje na bolesti zad.

 

MODRÁ MOŘE- ROZMARÝN

Posilňuje srdce a životní energii. Podporuje trávení a paměť. Proti únavě, úzkosti, migréně. Při astma, chřipce, bronchitidě. Je to výborný nervový stimulátor, při hysterii, epilepsii. Je symbolem věrnosti, přátelství a schopnosti vzpomenout si. Chrání lásku v domě.

     Celý život se věnuji pomoci druhým a konečně jsem přišla na to, jak pomoci Všem... Ano, Vám Všem nabízím chvíli radosti, klidu, ticha, vděku. Tělo a duše jsou spojené nádoby, zdravá duše = zdravé tělo...

     Darujme sobě a své duši ten správný dar v podobě ručně vyráběné aromaterapeutické svíčky z palmového vosku. Každá svíce je originál, má svoji barvu, vůni i svůj příběh. Můžete pomoci sobě i Všem na kterých Vám záleží... Stačí si jen vybrat tu pravou...

Rozměry: 6x6x16, hmotnost cca 500g, délka hoření 72 hodin

 

 

 

 

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Svíčky pro duši

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--