Profil uživatele
sylviemajerova
Sylvie Majerová | prodávající
Potštejn
Registrace: 4.3.2014

Krátká reportáž z mé dílny: http://rychnovsky.denik.cz/zpravy_region/chystate-se-na-navstevu-potstejna-navstivte-originalni-sperkarskou-dilnu-20170730.html

https://www.youtube.com/watch?v=5sVImu1HuyI

 Tvorbou šperků si plním svůj velký životní sen a touhu. Po studiu Zahradní a krajinářské architektury si šperky získávaly stále intenzivněji mou pozornost. S podporou manžela jsem dospěla k rozhodnutí a odhodlání a začala tvořit. V současné době pracuji nejraději se stříbrem (925/1000) a drahými kameny, které mě osloví a zaujmou. Zajímám se o energie materiálu se kterým pracuji, mezi mé zájmy patří energetická medicína a harmonická strava. Nápady na ztvárnění šperků ke mně přichází samy, jen jich využívám a vkládám do jejich tvorby energii. Mám ráda chvíle, kdy šperky ožívají  na ženách a zdůrazní jejich krásu a výjimečnost. Tvořím stejně jako žiji s radostí a pro radost a doufám, že radost přinesou mé šperky i Vám - ať už pohledem nebo koupí.

Jednotlivé kolekce

FLOWERS

Inspirací pro kolekci Flowers mi byla křehká rostlinná říše, která v nás probouzí ty nejčistší city. Někdy je až překvapující, jak něco tak jemného může být zároveň pevné a odolné. Houževnaté i citlivé, vnímavé a rozhodné bývají nositelky těchto šperků.

GALAXY

Šperky inspirované tak trochu jiným světem – vesmírným světem kolem nás a v nás. Šperky různých forem s různými typy a druhy kamenů. Nadčasové, elegantní a originální.

LACE

Působí křehce, ale přesto jsou odolné. Jsou jemné, ale výrazné. Jsou výjimečné a jiné, ale jsou na každodenní nošení.

ETERNITY

Eternity je název pro kolekci odlévanou ze stříbra, jejímž symbolem a spojujícím prvkem je spirála...symbol nekonečného růstu, ke kterému vás budou tyto šperky motivovat.

EARTH, SUN and MOON

Nově vznikající kolekce šperků odlévaných ze stříbra nebo zlata a někdy doplněné o drahé kameny. Je to kolekce pro náročné klienty, kteří mají rádi trvanlivost, nadčasovost a stabilitu. Tato kolekce šperků zohledňuje propojení a jednotu lidské bytosti se zemí a vesmírem, v každém šperku můžete najít prvky "Země, Měsíce a Slunce".

ENERGY "kamínky v kleci"

 šperky z ručně splétaných stříbrných drátků s kamínky a perlami. Jméno ENERGY těmto šperkům sedí, jsou plné energie, kterou do nich při splétání vkládám. Jsou lehoučké a přesto velmi výrazné, ozvláštní Váš vzhled a dodají Vám sebevědomí, pocit něčeho výjimečného. Nosí je ženy, které jsou něčím výjimečné, pozoruhodné a sebevědomé.

 HARMONY „oblázky“

 jsou opracované oblázky stříbra s různě zakomponovanými drahými kameny. Dodávají klidnou harmonickou energii, podtrhují přirozenou ženskou krásu. Osloví ženy, které spojuje klidná, ale vytrvalá síla, hluboká krása a vytrvalost.

  Simply Stones

je kolekce oslavující krásu a magii drahých kamenů. Obsahuje různorodé typy šperků, které spojuje použití a dominance drahých kamenů. Kolekce neopakovatelných originálů.

Konkrétní popis najdete u jednotlivých vyobrazení. Šperky balím do dárkové krabičky s logem a posílány pojištěné jako cenné psaní Českou poštou. Jako poděkování za nákup je poštovné po ČR zdarma.

Srdečně vás zvu na následující akce a výstavy, kde se můžete setkat se mnou a šperky z mé dílny:

18.-19. března 2017 - Dyzajn marktet, Náměstí Václava Havla, Praha

30.3.-1.4. 2017 - prodejní výstava Žena 2017, Dům techniky Pardubice

6. dubna 2017 v 17,00 hod - vernisáž výstavy Stříbrný autorský šperk na Lékařské fakultě UK v Hradci Králové, Šimkova 870/13, vestibul ve 2. podlaží. Výstava potrvá do 7.5. 2017. Srdečně zvu!

15. - 16. dubna 2017 - Prague market, Náměstí Republiky, Praha

28. - 29. dubna 2017 - Design mode, Novoměstská radnice, Praha

 

 

POZVÁNKA NA VÝSTAVU Knihovna města Hradce Králové

Wonkova 1262/1a, Hradec Králové
2.6. - 28.7. výstava obrazů, keramiky, fotografií, socha a mých šperků

Po:08:00-18:00Út:12:00-18:00St až Pá:08:00-18:00So:08:00-12:00

 

 

28. - 29. 5. 2016 budu prezentovat své šperky na Dyzajn marketu v Praze na piazzetě Národního divadla. Bližší informace zde:

http://www.dyzajnmarket.com/ 

 

Vladimír Plocek 

a jeho přátelé

Vás srdečně zvou na výstavu

Vladimíra Bednářová – Plocková fotografie

Josef Filip pískovcové sochy

Blanka Marešová keramika

Sylvie Majerová umělecký šperk

Vernisáž se uskuteční v neděli 10. dubna 2016 v 16 hod. v Informačním centru č. p. 30 Jablonné nad Orlicí. Výstava potrvá do 22. května 2016.

Výstavu je možné si prohlédnout během otevírací doby informaačního centra.

 

 

http://www.fdfestival.cz/cs/mdl/vystava/188-sylvie-majerova-umelecky-sperk

 

 

 

28.11. se můžete setkat s mými šperky a se mnou na výstavě Grance´n´Glamour v Praze

Pozvánka na výstavu Grance´n´Glamour

Showroom v centru Pardubice otevřen!

Ve vstupní hale společnosti Grand Dental Clinic - zubní klinika je volně přístupná ukázka mé práce. Otevírací doba po, út, čt,pá 7- 14hod, nebo dle domluvy, náměstí Republiky 56, Pardubice. Abych se Vám mohla věnovat, domluvte si prosím schůzku předem.

 

Výstava ve Vysokém Mýtě

 

 

Jaroslav Malátek Vladimír Plocek Vladimíra Bednářová Sylvie Majerová a Josef Filip

GALERIE P V POTŠTEJNĚ, U SPLAVU 220 VLADIMÍR PLOCEK Vás zve na výstavu OBRAZY, GRAFIKA FOTOGRAFIE, KERAMIKA UMĚLECKÝ ŠPERK BATIKA, SOCHY
zahájení výstavy V SOBOTU 20. 6. 2015 V 17 HODIN
otevřeno: sobota a neděle od 14 do 17 hod. výstava potrvá do 6. 9. 2015

Seznam oficiálních puncovních značek:

http://www.puncovniurad.cz/cz/znacky.aspx

Moje výrobní značka:

moje výrobní značka

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou jako cenný balíček pojištěný na konkrétní částku. Šperky jsou baleny v krabičkách s mým logem, zabaleny v bublinkové folii. Poštovné po ČR je zdarma. Osobní převzetí je možné v Pardubicích nebo v Potštejně.
Obchodní podmínky

Zboží odesílám většinou do 1-3 dnů od přijetí platby na účet. Pokud je to jinak,např. v případě dovolené, napíšu formou upozornění v profilu. Chci, abyste byli s mými šperky spokojeni, pokud si je z nějakého důvodu nebude chtít nechat, ozvěte se mi, domluvíme se na řešení.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
727970
10.6.2018 V sobotu 16.6.vás ráda uvítám na Dni otevřených dveří ve svém ateliéru v Potštejně, Letenská 102, 10-18 hod. Těším se na setkání!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.