Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Tapaco
Prodávající
Náchod
Registrace: 19.11.2018
JSEM KREATIVNÍ DUŠE, KTERÁ JE NEJRADŠI, KDYŽ MŮŽE NĚCO VYTVÁŘET. COKOLIV!

Letošní rok byl ve znamení velkých změn a jednou z těch pozitivních bylo, že jsem se začala vracet sama k sobě. A tak jsem se jednoho dne vydala do výtvarných potřeb s nápadem, že si koupím akvarelové barvy a začnu si malovat pro radost, pro vyčištění mysli, pro únik z drsné reality, kterou mi život připravil...zafungovalo to víc než dobře!

Malovala jsem a malovala, až se ze mě kouřilo. Na instagramu a facebooku jsem se s vámi podílela o své "umělecké" začátky, první pokusy s akvarelem, kaligrafií, první poznatky, první neúspěchy, první nákup lepších štětců, lepšího papíru, nových technik...

NEJDŮLEŽITĚJŠI BYLO, ŽE MI TO DĚLALO RADOST A NESKUTEČNĚ MĚ TO BAVILO.

Jakmile jsem vzala štětec do ruky a začala s ním čarovat na papíře, zapomněla jsem na svět okolo sebe, čas jako by se zastavil. V noci jsem někdy nemohla ani spát, protože mi hlavou neustále lítalo plno nápadů, byla jsem plná dojmů a těšila se na další den, kdy je budu moct přesunout na papír. Po pravdě, začít s něčím novým není vůbec jednoduché.

ŠTVALO MĚ, ŽE VÝSLEDEK MNOHDY NEVYPADÁ TAK, JAK JSEM SI PŘEDSTAVOVALA, ŽE MOJE RUKA NENÍ DOST VYCVIČENÁ, ABY UDĚLALA TAKOVÉ TAHY, JAKÉ JSEM CHTĚLA.

Na druhou stranu moje mini pokroky pro mě byly největší motivací. Najednou se mi povedlo udělat list rostliny tak, jak jsem to ještě včera nedokázala! Namíchaná barva měla požadovaný odstín! Napsala jsem krásné E! Woohoo! Všechno se to zdá jako maličkosti, ale pro mě měly neuvěřitelnou sílu, kterou jsem potřebovala. Měsíce rychle plynuly, často jsem neměla tolik času na malování a psaní, kolik bych si přála. Frustrovalo mě, když jsem třeba celý týden nic nevytvořila.

ALE ZNÁTE VESMÍR, TEN VÁM OBČAS DO CESTY PŘIPRAVÍ NĚCO, CO V TU CHVÍLI NEDOKÁŽETE ANI POŘÁDNĚ DOMYSLET.

Sebrala jsem veškerou odvahu a dala v práci výpověď. Zpětně bych to zhodnotila jako nejlepší životní rozhodnutí. Byla jsem si najednou jistá, že to, co dělám, je správně, že to je ta cesta, kterou jsem se v minulosti snažila vší silou najít, ale v tu dobu jsem nebyla schopná ji vidět.

Od té doby se toho tolik změnilo. Já neuvěřitelně klidná, šťastná. Okolí v mírném stresu z toho, že nemám žádnou novou práci, která by nahradila tu, která pro mě končila. Někdy jsem si připadala skoro jako blázen, když ostatní měli starost o mou nezaměstnanost, zatímco já se cítila naprosto klidně a v pohodě. Nějak podvědomě jsem tušila, že to dobře dopadne, že se všechny dílky nakonec poskládají a zapadnou do sebe. Cítila jsem, že si potřebuju odpočinout, věnovat se co nejvíc věcem, které mě baví, chodit běhat a čistit si hlavu, pomalu zapomínat na všechny stresy z posledních měsíců. Pomohlo to! 

Začaly mi chodit zprávy s dotazy, jestli své výtvory někde prodávám, kde se dají koupit...a tak aniž bych to nějak dlouze plánovala, rozhodla jsem se vytvořit e-shop a podělit se o mé radosti s ostatními. Byla jsem ráda, že vlastně nemám moc tušení, jak to všechno udělám, protože vždycky jsem si všechno plánovala do největších detailů a nakonec z toho nic nebylo. A tak jsem do toho trochu poslepu skočila. A řeknu vám, že to je pořádná jízda! Ve chvíli, kdy jsem se přestala soustředit na hledání nové práce a naplno se ponořila do plnění si svého snu v podobě tohoto e-shopu, našla si mě práce sama.

VESMÍRE, TY MI TEDA DÁVÁŠ!

Až vám život nahází klacky pod nohy a budete se cítit ztracení, vzpomeňte si na mě! Možná si připadáte šťastný, možná vás život zrovna nebaví, ale všechno to  nějaký smysl. I když se vám zhroutí celý svět, vždycky je za čím jít...já jsem šla za sebou.

Všechny moje akvarely, které tu naleznete jsem malovala doslova s láskou, a to není jen fráze, to říkám zcela upřímně. Přála bych si, abyste se při pohledu na ně cítili šťastní, protože víc ani není. Tak už se na ně utíkejte podívat, protože třeba tam zrovna naleznete ten VÁŠ.

Držím vám na té VAŠÍ cestě životem palce. Přála bych vám, abyste po té cestě došli někam, kde budete šťastní! :-)

Objednávky obvykle odesílám následující pracovní den po zaplacení, ale ne vždy se to podaří. Věřte, že se snažím je odeslat jak nejrychleji dokáži, ale může se stát, že se odeslání o den zpozdí.

Zboží zasílám v rámci České republiky.

Při nákupu nad 1 000 Kč je doprava ZDARMA! 

Ceny jsou včetně balného. Zboží zasílám v kvalitních kartonových obálkách, žádné plasty!

Líbí se vám moje tvorba a chtěli byste, abych vám namalovala něco na přání?

Není nic jednoduššího než mi napsat vaši představu na e-mail eshop@tapaco.cz.

Domluvíme se společně na dalších detailech :-)

Těším se!

Způsob dopravy
Objednávky obvykle odesílám následující pracovní den po zaplacení, ale ne vždy se to podaří. Věřte, že se snažím je odeslat jak nejrychleji dokáži, ale může se stát, že se odeslání o den zpozdí. Zboží zasílám v rámci České republiky. Při nákupu nad 1 000 Kč je doprava ZDARMA! Ceny jsou včetně balného. Zboží zasílám v kvalitních kartonových obálkách, žádné plasty! DOPRAVA Zásilkovna (pobočka Z-Point) - 55 Kč Česká pošta doporučeně - 70 Kč Osobní převzetí po předchozí domluvě možné v České Skalici, Novém Městě nad Metují, a o víkendech v Náchodě - ZDARMA
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím