Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 24.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
TerezaBlahutova
Prodávající
Dobříš
Registrace: 23.6.2018

Hnízdečka pro miminka na přání.

Možnost vytvoření hnízdečka NAPROSTO DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Pokud si nemůžete vybrat ze zde aktuálně nabízených hnízdeček nebo prostě jen chcete mít či darovat zcela originální typ, tak lze Vám vyrobit hnízdo dle Vašich přání.

Stačí napsat barevnou kombinaci, kterou požadujete nebo vzor např. lišky, sovy, zvířátka, hvězdičky apod., a já Vám zašlu nabídku látek, ze kterých hnízdo mohu vytvořit.

Cena hnízda na míru je o 100 Kč dražší, než zde už zhotovená nabízená hnízdečka. Doba výroby je max. 1 týden. O zhotovení a poslání službou PPL budete kontaktováni.

Každé hnízdo je zasláno pomocí PPL služby v kartonové krabici, ve které je hnízdo ozdobně překryto hedvábným papírem pro lepší celkový dojem balíčku. (Tato služba vnitřní balení je už zahrnuta v ceně)

DÁRKOVÉ BALENÍ

Na přání je tu také možnost za příplatek 100-150 Kč (Dle vybraného papíru ze vzorníku) nechat velkou krabici ve které je hnízdo, ještě dárkově zabalit do balicího papíru. Po domluvě Vám mohu zaslat vzorník balicích papírů do kterých lze krabici s hnízdem zabalit. Poté bude krabice ještě opatřena folií, na které teprve budou umístěny fakturační udaje, aby tím poté nebylo poškozeno dárkové balení.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím