Domů Profil prodejce Tomiq
  • Prodejce od r. 2012
  • Praha 9, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 9.9.2012
Město: Praha 9
Stát: ČR

Tomiq

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuju se Tomáš Škvrna, pocházím ze Šluknovského výběžku, ale přebývám v Praze. Jsem takový "Ferda Mravenec, práce všeho druhu" v oblasti tvůrčích činností - kreslím, tvořím hudbu, občas napíšu nějaký "štiplavý" článek na svůj blog...

Kreslení mě provází už od předškolního věku. Prý když jsem začal chodit do školky a steskem po domově jsem řval jako pominutý, máma učitelkám poradila, aby mi dali papír a tužku. Už ve školce a později na základce bývaly mé obrázky, co jsem vytvořil o hodinách výtvarné výchovy, pravidelně na nástěnce a učitelka na výtvarku mi v sedmé nebo osmé třídě sdělila, že mám "dar od Boha" a že prý mám jít studovat nějakou uměleckou školu - což se kvůli mému spíše technickému zaměření nestalo.

Dokonce mě chtěla máma přihlásit do tehdejší Lidové školy umění, ale nakonec k tomu nedošlo - nevím, z jakého důvodu - je to už příliš dávno. Takže jsem v této oblasti samouk.

Není bez zajímavosti, že kvůli vrozené kombinované vadě zraku mám oboustrannou tupozrakost. Jelikož mám kvůli tomu i vidění nepatrně roztažené do výšky, moje obrázky budou asi pro normálně vidícího nepatrně roztažené do šířky :)

Po střední škole mě kreslení přestalo bavit - neměl jsem dostatek podnětů a začal se zabývat tvorbou hudby na počítači.

Až zhruba před rokem jsem se začal ke kresbě zase vracet. Objevil jsem, že mě baví kreslit krajiny a jiné "náladové" obrázky a že mě kreslení jednak uklidňuje, jednak nabíjí energií.

Něco málo z mé tvorby - barvy jsou trochu zkreslené skenováním:

 

Způsob dopravy
Nejpozději druhý den poté, co mi přijdou peníze na účet, Vám prostřednictví České pošty zašlu zakoupený obrázek.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Tomiq

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--