Domů Profil prodejce Týkouš
  • Prodejce od r. 2011
  • České Budějovice, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Aktivita: -
Registrace: 24.7.2011
Město: České Budějovice
Stát: ČR

Týkouš

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravím a pěkný den všem

Jmenuji se Veronika, je mi 27 let a se svým manželem a dvouletou holčičkou Kristýnkou žijeme v Českých Budějovicích. Dalo by se říct, že jsem celkem velký kreativec a poté co jsem nedávno ukončila, ještě při mateřské dovolené, vysokou školu (prý abych se nenudila :-) se to začalo znovu projevovat ve větší míře.

Vše co se mi zalíbí si zatoužím sama zkusit vyrobit, proto jsem navštívila již několik výtvarných kurzů jako jsou např. výroba šperků z plastových lahví, kreslení pravou mozkovou hemisférou či drátování nádob a šperků.

Jinak se většinou snažím sama doma něco nového zkoušet a naučit. Vždy mě to ohromně nadchne a v současné době bych se potřebovala minimálně rozdvojit, abych stíhala veškeré své povinnosti, koníčky a hlavně spoustu času na největšího miláčka, kterým je Kristýnka.

Shrnu-li všechny záliby, které mám a na střídačku dělám je to: pletení košíků z papíru, kreslení, drátování nádob a kamínků, výroba šperků z korálků, plastů či drátované šperky, pletení, háčkování a občas by jste mě našli i u šicího stroje.

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Týkouš

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--