Menu
--
Domů Profil prodejce U Sluníčka
  • Prodejce od r. 2011
  • Třebíč, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 6.2.2011
Město: Třebíč
Stát: ČR

U Sluníčka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Přeji hezký den všem, kdo jste zavítali na tento profil :o).

Nejdříve se Vám všem musím přiznat - nejsem vůbec žádný umělec..ba co více jsem prachsprostý začátečník, který má radost z příjemné relaxace, tvoření a rozvíjení fantazie.. :o) Dříve pro mě nebyl problém tvořit a vše šlo plynule samo..kreslila jsem si pro radost, vyšívala, zkoušela různé techniky..ale s přibývajícím věkem a únavou ze zaměstnání začalo vše postupně a nenápadně mizet.. A tak jsem si řekla DOST a začala jsem opět vyhledávat malé radosti pro svojí duši.. vyzkoušela jsem kurz kreslení, vrátila se k drátkování, tvoření ručních přání a také jsem objevila kouzlo korálků..sice toho moc neumím, ale baví mě to moc. A co mi dělá ještě větší radost, je fakt, že jsem to naučila i jinou báječnou ženu, která měla strach, že jí to nepůjde, ale výsledek je ten, že jí nesahám ani po kolena :o). Takže skutečnost, že díky tomu má někdo na světě o radost více a dobrý pocit sám ze sebe..je pro mě tím největším darem a odměnou :o).

A pokud se stane, že Vás něco z našich skromných výrobků zaujme, bude nám potěšením udělat Vám jejich prostřednictvím radost a trochu proslunit den :o).. neb, jak se říká: " Mezi naše povinnosti na Zemi patří šířit kolem sebe trochu jasu..když ne jinak, dostaneme ho zpět od slunce. "

 

 

Způsob dopravy
Zboží bude zasláno Českou poštou nejpozději do 3 dnů od přijetí platby. Zabaleno do obálky s bublinkovou fólií.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od U Sluníčka

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím