Profil uživatele
U Sluníčka
Prodávající
Třebíč
Registrace: 6.2.2011

Přeji hezký den všem, kdo jste zavítali na tento profil :o).

Nejdříve se Vám všem musím přiznat - nejsem vůbec žádný umělec..ba co více jsem prachsprostý začátečník, který má radost z příjemné relaxace, tvoření a rozvíjení fantazie.. :o) Dříve pro mě nebyl problém tvořit a vše šlo plynule samo..kreslila jsem si pro radost, vyšívala, zkoušela různé techniky..ale s přibývajícím věkem a únavou ze zaměstnání začalo vše postupně a nenápadně mizet.. A tak jsem si řekla DOST a začala jsem opět vyhledávat malé radosti pro svojí duši.. vyzkoušela jsem kurz kreslení, vrátila se k drátkování, tvoření ručních přání a také jsem objevila kouzlo korálků..sice toho moc neumím, ale baví mě to moc. A co mi dělá ještě větší radost, je fakt, že jsem to naučila i jinou báječnou ženu, která měla strach, že jí to nepůjde, ale výsledek je ten, že jí nesahám ani po kolena :o). Takže skutečnost, že díky tomu má někdo na světě o radost více a dobrý pocit sám ze sebe..je pro mě tím největším darem a odměnou :o).

A pokud se stane, že Vás něco z našich skromných výrobků zaujme, bude nám potěšením udělat Vám jejich prostřednictvím radost a trochu proslunit den :o).. neb, jak se říká: " Mezi naše povinnosti na Zemi patří šířit kolem sebe trochu jasu..když ne jinak, dostaneme ho zpět od slunce. "

 

 

Způsob dopravy
Zboží bude zasláno Českou poštou nejpozději do 3 dnů od přijetí platby. Zabaleno do obálky s bublinkovou fólií.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím