Menu
--
Domů Profil prodejce U tří koček
  • Prodejce od r. 2011
  • Větřní, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 2.6.2011
Město: Větřní
Stát: ČR

U tří koček

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám všechny příchozí ve tkalcovské dílně U tří koček :-)

V 10 letech jsem ve škole při hodině ručních prací propadla kouzlu tkaní. Co na tom, že jsme pomocí tkací destičky a osnovy napnuté mezi lavici a židli, vytvořili jen úzký pásek - byla jsem ztracena. Mnoho let poté jsem si splnila velký sen a vyrazila na kurs tkaní do Výtvarné díly v Zahrádkách, kde jsem se učila základy tohoto krásného řemesla od pana Zdeňka Kubáka, tkalcovského mistra ze Strmilova, který mi také postavil čtyřlistový stav. V roce 2011 se mi otevřel svět oboustranného tkaní - bylo to jako vstup do jiné časoprostorové dimenze ;-) V současnosti se tkaní začínají věnovat i mé dvě malé dcerky.

Tkám z kvalitní 100% bavlny, protože ji mám ráda. Pokud není uvedeno jinak, jedná se o Sněhurku z Niťárny v České Třebové - barvy jsou stálé a mají hygienický atest na vhodnost použití pro děti do 3 let. Výrobky je možné prát na 60°C a sušit v sušičce, já přesto raději peru na 40°C a žehlím ještě mírně navlhlé.

Pokud si v nabídce nevyberete, potřebujete jiný rozměr, nebo máte svou představu, neváhejte a napište, určitě se nějak domluvíme :-)

Karolína Kneiflová - neboli také Zipka (můj druhý profil)

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od U tří koček

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím