Profil uživatele
U tří koček
Prodávající
Větřní
Registrace: 2.6.2011

Vítám všechny příchozí ve tkalcovské dílně U tří koček :-)

V 10 letech jsem ve škole při hodině ručních prací propadla kouzlu tkaní. Co na tom, že jsme pomocí tkací destičky a osnovy napnuté mezi lavici a židli, vytvořili jen úzký pásek - byla jsem ztracena. Mnoho let poté jsem si splnila velký sen a vyrazila na kurs tkaní do Výtvarné díly v Zahrádkách, kde jsem se učila základy tohoto krásného řemesla od pana Zdeňka Kubáka, tkalcovského mistra ze Strmilova, který mi také postavil čtyřlistový stav. V roce 2011 se mi otevřel svět oboustranného tkaní - bylo to jako vstup do jiné časoprostorové dimenze ;-) V současnosti se tkaní začínají věnovat i mé dvě malé dcerky.

Tkám z kvalitní 100% bavlny, protože ji mám ráda. Pokud není uvedeno jinak, jedná se o Sněhurku z Niťárny v České Třebové - barvy jsou stálé a mají hygienický atest na vhodnost použití pro děti do 3 let. Výrobky je možné prát na 60°C a sušit v sušičce, já přesto raději peru na 40°C a žehlím ještě mírně navlhlé.

Pokud si v nabídce nevyberete, potřebujete jiný rozměr, nebo máte svou představu, neváhejte a napište, určitě se nějak domluvíme :-)

Karolína Kneiflová - neboli také Zipka (můj druhý profil)

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím