Profil uživatele
UNA MAR
Prodávající
Praha 5
Registrace: 4.4.2018

Kdo to?

Jsem studentka co ráda uniká z reality kreslením a malbou. Snažím se zlepšovat v různých technikách od akvarelu přes vodovky až k tuši a pastelu. Nejjistější v kramflecích jsem si ale s černou fixou, čtvrtkou a hromadou pastelek.

Tak vznikají moje ilustrace s příběhem, kterými se zde prezentuji. Ten příběh si za nimi musí každý najít, to je jasné, o tom to přeci je! 

Mým největším cílem a snem je, aby moje obrázky stály v dětských pokojích, kde si je budou děti po očku prohlížet, každý den na ně koukat spolu se svou bezbřehou fantazií. Chci, aby mohli za pát let říct: Mami, pamatuješ, jak jsem měla jako malá v pokoji na parapetu ten obrázek? Zkrátka aby inspirovali, dělali radost a utvářeli vzpomínky. Tak to bych si moc přála:)

 

Zasílané obrázky jsou vždy originály, nejedná se o tisk. Výrobky zasílám Českou poštou, poštovné 40Kč. Po domluvě možné osobní setkání v Praze. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím