Menu
--
Domů Profil prodejce V.G.
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 4.1.2011
Město: Praha
Stát: ČR

V.G.

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravím všechny umělkyně, umělce a kupující Mrkající.

Jmenuji se Veronika. Pocházím z Karviné, kde jsem studovala na Obchodně podnikatelské fakultě obor marketing a management. Jelikož jsem dobu bakalářského studia bydlela doma, táhlo mě to pryč, mít konečně možnost se osamostatnit. Naštěstí jsem byla přijata na navazující studium na Fakultu managementu VŠE v Jindřichově Hradci, který jsem si už v prvních chvílích po příjezdu na přijímací zkoušky zamilovala. Na kolejích stále nebydlím, a tak mi občas uniká studentský život. Ale člověk se musí obětovat, když už jednou řekl domovu „sbohem“. Můj týden tak tvoří studium, brigády a zbytek času jsem ráda, když si stihnu zajít aktivně zasportovat nebo odpočinout.

Mé kořeny jsou umělecké, pradědeček František Vyšín byl akademický malíř, má teta maluje, má sestřenice má módní uměleckou školu, ale já se svým uměleckým nadáním skončila někde na základní škole.

Na uměleckou tvorbu jsem ovšem nezanevřela. Občas si něco namaluji, ale talent, byť je dán od Boha, se musí rozvíjet. Tomu svému jsem bohužel v posledních několika letech nedávala příliš mnoho šancí. Věřím však, že nikdy není pozdě a člověk může začít malovat a tvořit, kdykoli se mu zachce. A tak jsem přibližně před rokem začala malovat na trička, abych svou touhu po malování nějak zaměstnala. Občas, když si ve studijním a pracovním životě najdu čas, tak přemýšlím, co bych vytvořila. Většinou jsou to spíše veselé obrázky plné energie. Každý pokus namalovat něco s vážnějším nádechem, jsem musela vzdát (smích). Takže jestli budu jednou skutečně malovat, tak nejspíš obrázky do dětských knížek nebo obrazy pro pozitivně naladěné osoby. Ráda bych navštěvovala kurzy malování, na které mi ovšem nezbývá příliš mnoho času ani financí.

Ovšem nevzdávám se. Ten rok studia na škole ještě nějak zvládnu, a pak se konečně dám na malování, tvoření, zkrátka vše, co mi půjde a na co budu mít chuť, nebo možná ne, třeba budu tvořit jenom pro radost, protože být umělcem není jednoduchá věc. Ono ekonomie a management mi taky přece jenom přirostly k srdci. Ale nejspíš budu podnikat, protože mým dalším snem je mít vlastní penzion nebo menší živnost v nádherných rakouských Alpách. Ale i Gmünden u jezera Traum by mi stačil jako místo podnikání. Spokojila bych se také s místem diplomata nebo v PR oblasti.

Ale, kdo ví, co bude zítra, natož za rok. Vždy je však potřeba jít si za svým snem!

Mé motto:

Neříkej, že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dnové, kdy to bude daleko horší - budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. ( Jan Werich )

Můj první pokus s fimo =)

Od jedné milé paní knihovnice jsem dostala na vyzkoušení fimo a tohle z toho vzniklo. Zapínání a šňůrku jsem použila z jiné, již staré a nepoužívané sady:-). A jelikož jsem měla jen jednu barvičku fimo, tak jsem použila lak na nahty :-).


Mé výtvory - kšiltovka

Zjistila jsem, že lze malovat i na kšiltovku, a tak se mrkněte, jak taková práce může vypadat :-).

Jako drobnůstku jsem si pro Vás vytvořila děkovná sluníčka:-)


Nakupování

Případná reklamace

Všichni mí kupující byli vždy spokojeni, a tak doufám, že budete i vy. Ke každému tričku pečlivě píšu strukturu materiálu, rozměry a také se je snažím co nejvěrohodněji vyfotit a popsat. Navíc používám kvalitní barvy. Trička po zakoupení šetrně peru.

V případě nejasností se mne můžete na cokoliv zeptat. Případnou reklamaci bych chtěla řešit způsobem, že mi tričko/a pošlete do dvou týdnů zpět na vlastní náklady a já vám poté pošlu obratem penízky. Ráda bych byla i za zdůvodnění.

Způsob dopravy
V případě zájmu Vám zboží zašlu skrze Českou poštu za její aktuální sazby, takže se nemusíte bát, že za poštovné zaplatíte více než je nutné. Pokud se bude jednat o minimální odběr kusů, například jedno, dvě trička, tak je zašlu v bublinkové obálce. Pokud by se jednalo o větší množství, tak bude patřičně zabaleno. Zboží budu zasílat doporučeně. Aktuální cena poštovného je nyní 49 Kč do přijatelného množství dle váhy české pošty.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od V.G.

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím