Domů Profil prodejce Varjag
Pavel Vondrovic
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Starý Plzenec, ČR
  • 75 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (21) 100%
Nadšenci: 276
Aktivita: aktivní
Prodáno: 75
Registrace: 1.4.2017
Město: Starý Plzenec
Stát: ČR

Varjag

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte, kdo v dobrém přicházíte ;)

Nejprve bych se Vám rád představil. Kdo tedy jsem?

Pavel, manžel Idy, otec Astrid, Berty a Torstena.

Nadšený fotograf, rybář, lukostřelec a výrobce předmětů ze dřeva, kovu, kůže, kostí, parohů...

Viking, milovník severské mytologie, run, magie, nordických ság, PŘÍRODY.

Smrk

Seznamovat s nástroji a materiály jsem se začal už v raném dětství, což mnohdy končilo úrazem, poničením nástroje a většinou neúspěchem, co se výrobku týče :)

Ale jak šel čas, dařilo se mi toho více a více...

K vyrábění podobných předmětů, jaké zde hodlám nabízet, jsem se dostal tak, že jsem vždy něco chtěl (kožený náramek, Thorovo kladivo na krk, dárek pro manželku (tehdy ještě jako přítelkyni) atd.), ale nikde jsem nenašel takové provedení, které by se mi nekompromisně líbilo. Náramky byly ražené, Thorova kladiva litá do forem, prostě spousta sériově vyráběných věcí, které můžete vidět v jednom okamžiku na více než jednom člověku.

Cením si originality, nápadu, mám rád ten pocit, když nosím, nebo vlastním něco, co ve stejné podobě nemá nikdo jiný na celém světě. V tom je pro mě hodnota.

Nikdy nevyrobím dvě věci naprosto stejné, většina předmětů, které zde budu nabízet, bude na objednávku a bude tedy pouze podobná těm vyobrazeným, Vám to však dává prostor na případné úpravy podle Vašeho přání a fantazie, věřím, že se vždy dohodneme k Vaší spokojenosti.

Jak jsem již výše psal, a schválně velkými písmeny, nadevše miluji přírodu. Ať to zní jakkoli klišovitě, je pro mě jako chrám pro věřícího, samota v ní je nanejvýš naplňující, protože není samotou. Naopak, málokdy si tak "popovídám", jako když jdu sám do lesů, nebo k vodě na ryby. Cítím před přírodou velikou pokoru a stejně tak přistupuji ke dřevu, kůži a veškerým přírodním materiálům i k samotné výrobě z nich. No a o síle ohně ve výhni a zářícím kovu ani nemluvě ;)

Pokud z mých výrobků ucítíte energii přírody, se špetkou té mojí, kterou jsem do nich při výrobě vtisknul, nebo pokud ve Vás dokonce rozezní niternou strunu, napjatou mezi Vámi a Vašimi dávnými předky, budu považovat svůj úkol za splněný a moje štěstí nebude brát konce ;)

S úctou

Varjag Brrrr, zima

 

 

 

 

Způsob dopravy
Výrobky zasílám v kartonových krabičkách přepravní společností DPD.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Varjag

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--