Domů Profil prodejce Vensy - materiál
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Praha 5, ČR
  • 4286 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (608) 100%
Nadšenci: 570
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4286
Registrace: 26.11.2009
Město: Praha 5
Stát: ČR
Důležitá informace: V současné době posílám prostřednictvím PPL za 99 Kč pro všechny velikosti zásilek, pokud si přejete zaslat Českou poštou, uveďte to,prosím, v poznámce v objednávce. Poštovné záleží na velikosti zásilky, bude uřpesněno při objednání. Děkuji

Vensy - materiál

/ Prodávající
Novinky
910686
2.11.2020 Nově v prodeji různé typy pájecích sad a tři typy třetích ruček - s lupou,bez lupy i se stojánkem a osvětlením:-)

 

 

Vzhledem k tomu, že se zabývám výrobou šperků a drobných dárkových předmětů (viz. účty www.fler.cz/vensy a www.fler.cz/vensy-design), sama dobře vím, jak je někdy složité sehnat to správné nářadí a různé technické vychytávky, které ulehčí práci a umožní pozdvihnout její kvalitu.

Není sice nad šikovné ruce, ale kvalitní a funkční nářadí je základ. Proto jsem se rozhodla nabídnout svým kolegům šperkařům i jiným kutilům možnost obohatit svou dílničku o nějaký ten zajímavý kousek.

A ještě něco: pokud najdete v prodaném zboží něco, o co byste měli zájem a není to momentálně na skladě, kontaktujte mě, prosím, vnitřní poštou, obvykle nebývá problém zboží během pár dní dodat, nicméně je potřeba se domluvit na termínu a ceně, která se hýbe dle aktuálního kurzu koruny a dle typu dopravce, a to směrem nahoru i dolů.

Svůj obchod provozuji na základě živnostenského oprávnění čj. ŽIV/P13/5716/2009/Han/2, datum zápisu v Živnostenském rejstříku 1.11.2009,IČ: 67753051. Jsem řádně registrovaná na Puncovním úřadě pro práci a obchodování s drahými kovy,  a to pod číslem registrace 9749.

Vstupte prosím a vybírejte!

 

Počet návštěv:

Způsob dopravy
Kurýrní služba PPL v ceně 99 Kč pro všechny typy zásilek, na přání mohu poslat i Českou poštou - poštovné závisí na velikosti zásilky viz. ceník České pošty, upřesním při potvrzení objednávky
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Vensy - materiál

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--