Uvedená cena poštovného se vztahuje na objednávky nad 600 Kč, které jsou posílány jako Balíky do ruky.Objednáváte-li menší položky v hodnotě do 600 Kč, pohybuje se poštovné do 65 Kč dle způsobu balení- viz.obchodní... více »
Profil uživatele
Vensy - materiál
Prodávající
Praha 5
Registrace: 26.11.2009

 

 

Vzhledem k tomu, že se zabývám výrobou šperků a drobných dárkových předmětů (viz. účty www.fler.cz/vensy a www.fler.cz/vensy-design), sama dobře vím, jak je někdy složité sehnat to správné nářadí a různé technické vychytávky, které ulehčí práci a umožní pozdvihnout její kvalitu.

Není sice nad šikovné ruce, ale kvalitní a funkční nářadí je základ. Proto jsem se rozhodla nabídnout svým kolegům šperkařům i jiným kutilům možnost obohatit svou dílničku o nějaký ten zajímavý kousek.

A ještě něco: pokud najdete v prodaném zboží něco, o co byste měli zájem a není to momentálně na skladě, kontaktujte mě, prosím, vnitřní poštou, obvykle nebývá problém zboží během pár dní dodat, nicméně je potřeba se domluvit na termínu a ceně, která se hýbe dle aktuálního kurzu koruny a dle typu dopravce, a to směrem nahoru i dolů.

Svůj obchod provozuji na základě živnostenského oprávnění čj. ŽIV/P13/5716/2009/Han/2, datum zápisu v Živnostenském rejstříku 1.11.2009,IČ: 67753051. Jsem řádně registrovaná na Puncovním úřadě pro práci a obchodování s drahými kovy,  a to pod číslem registrace 9749.

Vstupte prosím a vybírejte!

 

Počet návštěv:

Způsob dopravy
Česká pošta, menší zásilky jako doporučené psaní v bublinkové obálce, zboží v hodnotě nad 600 Kč jde jako Balík do ruky. Cenné zboží s nízkou váhou je odesíláno jako cenné psaní. Cena poštovného uvedená u výrobku je orientační, řídí se vždy celkovou váhou balíku a jeho hodnotou. U balíčků,které není třeba pojistit kvůli vysoké cenně a váha nepřevyšuje 5 kg je poštovné v rozmezí 55-65 Kč dle konkrétních položek v objednávce a způsobu balení - poštovné je snižováno při potvrzení objednávky. OBJEDNÁVKY NA SLOVENSKO PŘIJÍMÁM POUZE PO DOHODĚ OHLEDNĚ CENY POŠTOVNÉHO - UVEDENÁ CENA JE SAMOZŔEJMÉ ORIENTAČNÍ, ZÁVISÍ NA VÁZE PŘÍP. HODNOTĚ OBJEDNÁVANÉHO ZBOŹÍ!!! V Praze je možno se domluvit na osobním odběru, který ovšem předpokládám platbu předem převodem na účet. Na zboží vystavuji doklad ve formě faktury - přiložena u zboží. Nejsem plátce DPH.
Obchodní podmínky

Obchodní, dodací a reklamační podmínky

Obchodní podmínky jsou platné od 20. 5. 2018 do doby vydání nových obchodních podmínek.

1. Prodávající

Elektronický obchod  Vensy-materiál (dále jen elektronický obchod) na internetové adrese www. fler.cz/vensy-materiál provozuji jako fyzická osoba podnikající na základě živnostenského oprávnění,) číslo IČ se dle pravidel Fler.cz zobrazí až až v průběhu  objednávky) - dále jen  „prodávající“).

2. OBJEDNÁVKA

 1. Veškeré objednávky, podané prostřednictvím elektronického obchodu vensy-materiál, jsou považovány za závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s platnými obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 2. Údaje uvedené kupujícím musí být pravdivé a přesné.
 3. Formulář elektronické objednávky vyplněný kupujícím je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká okamžikem potvrzení objednávky prodávajícím.
 4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.
 5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po zaplacení kupní ceny jeho převzetím.
 6. Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané zboží a zaplatit celkovou cenu a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v objednávce.
 7. Pokud kupující nesplní svůj závazek odebrat a zaplatit objednané zboží, má prodávající právo odmítnout další objednávky tohoto nakupujícího.
 8. Vyplněním objednávky dává kupující prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Tyto údaje smí použít prodávající pouze v rámci platných předpisů pro zajištění administrativy a účetnictví firmy.

3. STORNO OBJEDNÁVKY

Reklamace

 1. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem elektronického obchodu  a předpisy platnými v ČR při uzavření smlouvy.

Odstoupení od kupní smlouvy – vrácení zboží

 1. Kupující má právo podle §1829 občanského zákoníku č. 89/2012 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží (v nepoškozeném obalu), bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Zboží nelze vracet na dobírku. Po obdržení vráceného zboží prodávající zákazníkovi vrátí nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy všechny peněžní prostředky, které od něho na základě smlouvy přijal, stejným způsobem, případně jiným dohodnutým způsobem. Jestliže spotřebitel zvolil jiný než nejlevnější způsob dodání zboží, který podnikatel nabízí, vrátí podnikatel spotřebiteli náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží. Tato částka zahrnuje i poplatky související s původním odesláním zboží - tj. poštovné a balné uhrazené zákazníkem při objednání zboží.

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího, právo na změnu ceny

 1. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
  1. zboží se již nevyrábí nebo nedodává,
  2. výrazným způsobem se změnila cena zboží.
   V těchto případech bude kupující neprodleně kontaktován a bude s ním dohodnut další postup.
 2. Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Je-li platná cena totožná nebo nižší než na objednávce, zboží je dodáno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího.
 3. Zboží neposílejte na dobírku a zároveň u balíčků nad 500 Kč doporučujeme zásilku pojistit, neboť nemůžeme ručit za ztrátu zásilky při cestě k nám.

4. DODACÍ PODMÍNKY
Dodávky předmětu plnění (objednaného zboží) budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle do 2 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky v případě dobírky (v případě platby předem na účet nebo kartou do 2 pracovních dnů ode dne přijetí platby na náš účet), pokud se nejedná o zboží na objednávku či není u zboží uvedena jiná dostupnost.

Místo odběru je určeno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na uvedené místo. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající prostřednictvím České pošty. Zboží je baleno v bublinkové obálce, součástí stříbrných šperků je i dárková krabička. Zásilka se zbožím vždy obsahuje fakturu, resp. dodací list (při platbě předem převodem na účet).
Cena balného a poštovného se zobrazuje při objednávání, v nákupním košíku je rozlišena dle způsobu platby za zboží, případně místa určení takto:

- platba předem na účet prodávajícího (mBank) zásilky do 590 Kč- poštovné a balné 69,- Kč - doporučený balík Česká pošta

- platba předem na účet prodávajícího (mBank) zásilky nad 590 Kč - poštovné a balné 110 Kč - Balík do ruky/na poštu Česká pošta

- platba dobírkou při převzetí zboží  u zásilek do 590 Kč - poštovné a balné 69,- Kč +45 Kč dobírka- doporučený balík Česká pošta

- platba dobírkou při převzetí zboží u zásilek nad 590 Kč - poštovné a balné 110,- Kč + 45 Kč dobírka- Balík do ruky/na poštu Česká pošta

- kurýrní služba PPL - bez ohledu na cenu a váhu zásilky - platba předem 130 Kč a 175 Kč dobírka (dočasně nedostupné)

(věnujte, prosím, pozornost volbě dodání typu doporučený blík nebo balík do ruky (na poštu) a kurýrní služba PPL- doporučený balík  je sice levnější, ale jeho dodání trvá dle odhadu  České pošty 3-5 pracovních dní - délku doby dodání opravdu nemůžeme ovlivnit, pokud na balík spěcháte zcela jistě volte způsob dodání Balík do ruky nebo Balík na poštu - úložní doba je 7 dní - viz. obchodní podmínky České pošty)

- osobní odběr v Praze  (není možný v období červenec - srpen) - nemám kamenou prodejnu, nicméně na osobním převzetí zboží je možno se domluvit , předpokládá se platba předem na účet.

- zásilky na Slovensko nad 800 Kč - pouze platba předem na účet (FIO banka) - 250,- Kč (9,19 Euro) dodání prostřednictvím České pošty, není možná dobírka

-zásilky na Slovensko  - pouze platba předem na účet (FIO banka) u zásilek do 800 Kč - 225 Kč - dodání prostřednictvím České pošty, není možná dobírka

- zásilky zbytek EU vyjma Slovenska - pouze po individuální kalkulaci poštovného a jejím odsouhlasení zákazníkem, pouze platba předem po odsouhlasení poštovného, není možná dobírka

MIMO EU NEZASÍLÁME!!!

5. ODPOVĚDNOST ZA VADY ZBOŽÍ A ZÁRUKA
Zákazník je povinen zkontrolovat při předání stav zboží. Pokud zboží jeví viditelné známky poškození, zákazník je oprávněn zboží nepřevzít. Náhradu škody vzniklé poškozením nebo úbytkem obsahu zásilky lze přiznat jen za podmínky, že adresát (u vrácené zásilky odesílatel), případně jiný příjemce zásilky reklamuje škodu při převzetí zásilky; dodatečná reklamace může být výjimečně uplatněna nejpozději následující pracovní den po dodání za současného splnění dalších předpokladů podle poštovních podmínek pro základní poštovní služby. Osoba reklamující škodu musí současně předložit zásilku a umožnit přešetření rozsahu škody a okolností jejího vzniku.

6. OCHRANA OSOBNÍCH DAT
Veškerá osobní data, která nám poskytujete v souvislosti s objednáním zboží, jsou chráněna před zneužitím a v žádném případě nebudou poskytnuta třetí osobě.

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech za výše stanovených podmínek.

Náš internetový obchod si vyhrazuje právo ustoupit od záruky bezpečnosti v případě napadení serveru neznámým pachatelem (hackerem). Pouze v takovém případě neplatí výše uvedená pravidla manipulace s daty.

7. PRODEJ A PLATBA ZA ZBOŽÍ
Prodávající je majitelem zboží a prodává jej kupujícímu (zákazníkovi).
Zboží je majetkem prodávajícího do doby úplného zaplacení ceny zboží. Uhrazení plné částky je provedeno buďto dobírkou v místě předání zboží (v tomto případě Česká pošta), nebo bankovním převodem a to tak, že na účet prodávajícího musí být připsána plná cena zboží po odečtení bankovních a jiných poplatků, případně v hotovosti při osobním odběru zboží (dle předchozí dohody).

8. MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPORU

Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce,Praha 2 Štěpánská 15 - info o úředních hodinách a dalších náležitostech najdete na  http://www.coi.cz/, návrhy na mimosoudní řešení soudní sporů zde https://adr.coi.cz/cs.

Případné spory lze řešit i on-line na adrese https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=CS

9. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
Tyto Obchodní podmínky jsou platné pro všechny obchodní případy uzavírané mezi Ing. Petrou Pařízkovou a kupujícím. Kupujícím se rozumí fyzická osoba stejně jako osoba právnická. Právní vztahy obou smluvních stran vzniklé na základě uzavřené objednávky se řídí v případě fyzické osoby ustanoveními občanského zákoníku, v případě právnické osoby obchodním zákoníkem.
Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů prodávajícího nebo dalších firem, není-li v konkrétním případě zvláštní smlouvou sjednáno jinak.
V závislosti na změně příslušných právních norem, jakož i obchodní politice společnosti, si prodávající vyhrazuje právo Obchodní podmínky měnit. O těchto změnách bude zákazník jasně informován na příslušných internetových stránkách.

Výše uvedené obchodní podmínky jsou platné od 20. 5. 2018.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
811710
3.6.2019 Nově v prodeji tyčkový cín Sn60Pb40, prodej po tyčkách, zvýhodněná cena
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím