Profil uživatele
Veselá Týpíčka
Prodávající
Seč
Registrace: 15.11.2017

Týpí je dokonalé místo pro dětské hry i odpočinek.

Zapadne do jakéhokoli pokojíčku, protože máte možnost vybrat si sami látky a jejich barevné kombinace.

V ceně je zahrnutý stan, vatelinová podložka, stuha na svázání a tyče, případně 4 kusy polštářků a jiné doplňky dle vašeho přání (kapsář, potahy na polštářky...)

Týpíčko je šité ze 100% bavlněného plátna s atestem pro děti do 3 let.

Rozměr základny je 100cmx100cm a výška tyčí je 170cm. 

Výplň podložky je standartně z jedné vrstvy 200 gramového vatelinu. Dle přání lze udělat dvouvrstvá podložka, nebo nahradit vatelin molitanem, což se odrazí v konečné ceně.

Vaše děti si v týpíčku užijí spoustu legrace.

Způsob dopravy
ČESKÁ POŠTA
Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

1. CENY ZBOŽÍ A DOPRAVA

Ceny zboží zde uvedené jsou ceny konečné (vč. DPH) a jsou platné v momentě uskutečnění objednávky. K ceně zboží bude připočteno poštovné (viz. níže).

Zboží je zasíláno jako doporučená zásilka prostřednictvím České pošty. Za vnitrostátní zásilky Vám bude účtováno poštovné v ceně 160 Kč. Poštovné při zaslání do zahraničí se řídí platným ceníkem České pošty. Do zahraničí nezasílám tyče. Základní poštovné při objednávce ze zahraničí je nastaveno na 200Kč, resp. ekvivalent v tamní měně, může být ale navýšeno, či poníženo, dle aktuálního kurzu. V takovém případě bude celková cena poštovného vždy upřesněna prodávajícím při přijetí objednávky.

Prodávající umožňuje také osobní převzetí zboží po předchozí domluvě s kupujícím. V takovém případě nebude poštovné účtováno.

 

2. ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ ZBOŽÍ

Platba za zboží je možná pouze předem bankovním převodem na účet prodávajícího. V případě osobního převzetí zboží lze po předchozí domluvě zapltit 50% zálohu předem na účet a zbytek při převzetí zboží. Na dobírku nezasílám! Platební údaje pro platbu převodem na účet obdrží kupující e-mailem s potvrzením o přijetí objednávky. Účet je veden u FIO banky. Kupujícím ze zahraničí budou platební údaje po potvrzení objednávky dodatečně upřesněny a budou jim v případě potřeby na požádání sděleny kódy BIC/SWIFT a IBAN a další údaje nezbytné k provedení platby. Přijímám platby v Kč a EUR. Při platbě ze zahraničí nebo v jiných měnách může Vaše banka požadovat další poplatky za konverzi měny nebo mezistátní platbu. Při platbě ze Slovenska žádné další poplatky kupujícím nevznikají.

Dodací lhůty:

Týpí jsou šitá na zakázku dle domluvy o barvách, typu polštářcích a podobně. Na zhotovení a dodání se počítá 10 - 14 dní od přijetí platby. O průběhu šití a odeslání zboží budete informováni e-mailem, kde bude i uvedeno číslo zásilky pro kontrolua možnost sledovat zásilku on-line v systému dopravce.

 

3. ZÁRUČNÍ LHŮTA, REKLAMACE A ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Pokud zboží vykazuje vady, má kupující nárok na reklamaci. V takovém případě nejprve kontaktujte prodávajícího a popište důvody reklamace. Následně bude dohodnut způsob vyřízení reklamace (oprava, výměna zboží, odstoupení od smlouvy a vrácení platby za zboží). Prodávající poté vyřídí reklamaci dohodnutým způsobem bez zbytečného odkladu, nejpozději v zákonné lhůtě 30 dnů od přijetí reklamace. Přijetí reklamace není možné bez předchozí domluvy kupujícího s prodávajícím. Reklamované zboží není možné zaslat na adresu prodávajícího na dobírku. Taková zásilka nebude prodávajícím převzata a bude obratem vrácena na adresu kupujícího.

Nárok na reklamaci zaniká, jestliže bylo zboží mechanicky poškozeno (roztržení vlivem divoké hry ratolestí).

Kupující má nárok na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. V takovém případě je nutné nejprve kontaktovat prodávajícího a oznámit mu úmysl odstoupení od smlouvy. Poté může kupující vrátit zboží zpět na adresu prodávajího. Prodávající má pak 10 dnů lhůtu na posouzení stavu vráceného zboží a po uplynutí této lhůty je povinnen vrátit cenu zboží včetně poštovného nejpozději během dalších 10 dnů zpět na účet kupujícího. Náklady na vrácení zboží prodávajícímu hradí kupující. Zboží není možné vracet prodávajícímu na dobírku. Taková zásilka nebude prodávajícím převzata a bude obratem vrácena na adresu kupujícího.

Nárok na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu zaniká v případě, že:

a) uplyne více než 14 dnů od převzetí zboží kupujícím

b) zboží vykazuje prokazatelné známky poškození.

c) zboží bylo upraveno nebo vyrobeno na přání zákazníka

Prodávající má právo vrácenou částku za zboží snížit o náklady spojené s jeho uvedením do původního stavu.

 

4. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel portálu Fler chrání veškeré informace zaslané při registraci uživatelem ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a je oprávněn je poskytnout pouze za podmínek dále uvedených v pravidlech užívání ( viz. odstavec VIII na https://www.fler.cz/pravidla-uzivani-pravni-dolozka).

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.