Profil uživatele
veverka46
Prodávající
Rataje
Registrace: 25.11.2011

 

Tvořivá babička.

Jmenuji se Jana.

Jsem babička, která musí sále něco dělat,prostě neumím jen tak nečinně sedět. Jelikož mám trochu pošramocené nohy chodím o francouzských holích ale ruce mi slouží dobře.

Na zahrádku už mohu zapomenout, tak se věnuji pletení a háčkování.Je to můj koníček už od dětství  a ráda vymýšlím stále něco nového . Moje výrobky jsou tak trochu umělecká díla která vytvářím  ve své fantazii. Někdo dá svojí představu na papír já si na to vezmu háček a klubíčko.Když začnu tvořit svůj výrobek nikdy nevím jek bude můj výrobek vypadat ve finále je to pro mne vžy krásný pocit když výrobek vidím a líbí se ne jen mě . 
 
Když jsem končila základní školu chodila jsem do malířsko sochařského kroužku. Můj učitel mi doporučil Keramickou školu. Život mi ale přehodil vyhýbku jinam.Tak se své nadání pokouším uplatnit aspoň háčkem a klubíčkem.
                  
Jelikož mě zdravotní problémy pronásledují celý život tak to léčím prací na kterou mi síly stačí.
Jako inspiraci mám 9 vnoučat a 4 pravnoučata. Ti mají stále potřebu něčeho nového.Tak když vyrobím něco pro ně tak hned udělám něco podobného abych se mohla podělit s lidmi okolo sebe.
Mám ráda věci odlišné a originální.Nemám ráda konfekci žádné střihy a návody vše se rodí v mé představivosti.
 
 Nejsem zlatokop který kouká na mamon,stačí mi něco si přivydělat k důchodu, protože jsem vdova.Snad najdete něco co by se vám líbilo stejně jako mé velké rodině a příbuzným a známým kteří mě svými přáními také inspirují.smiley
Obdivuji práci která je zcela vyrobena vlastníma rukama. 
Děkuji všem kteří můj obchůdek navštíví i když nenakoupí. Každé milé slovo v komentářích mě pohladí po dušičce. A kdo v dnešní nejisté době nakoupí potěší ještě víc.Dnes je sice možnost nakoupit lacině ale kvalita to není.
 
Jelikož jsem hlídací babička mám 9 vnoučat a dvě pravnoučata.Přesto mám stále ještě hodně volného času na mé tvoření. Jezdím hlídat mimo domov tak se může  občas stát že objednávku odešlu o den, dva později,smiley
 
Malý dodatek: Prodávám i jinde tak je lepší si zboží včas zamluvit.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jak udržovat nakoupené výrobky.
 
Háčkované  a pletené výrobky doporučuji prát pouze v ruce ve vlažné vodě v šetrném pracím prostředku, poté lehce vyždímat a sušit na rovném povrchu, např. na ručníku na sušáku na prádlo. Nikdy nesušit na radiátoru!!
 
 
    
 
   
 
 
 
Způsob dopravy
Česká pošta obyč nebo bublinková obálaka.Osobní odběr možný na Vlašimsku bez poštovného. Pokud objednáte více kusů najednou pak pštovné platite jen jednou podle velikosti zásilky.Pokud by vaše objednávka přesáhla 500 kč poštovné neplatíte.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
581841
22.12.2016 Všem Flérákům přeji krásné vánoce
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.