Domů Profil prodejce vivária
  • Prodejce od r. 2012
  • Praha 7, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 17.8.2012
Město: Praha 7
Stát: ČR

vivária

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

All-in-one terarijní sety od firmy VIVARIA obsahují již veškeré vybavení a zařízení, které je potřeba pro zdárný chov daného druhu zvířete. Proto jsou jasnou volbou pro ty, kteří začínají s chovem terarijních zvířat a nejsou si jisti, zda dokáží vytvořit ty nejvhodnější podmínky.

Design terárií vychází z dlouholeté praxe jak s výrobou terárií, tak s chovem mnoha druhů terarijních zvířat. Proto může být každé terárium navrženo tak, aby co nejlépe splňovalo životní nároky konkrétního druhu. Protože vhodné podmínky, to je samý základ spokojenosti a pohody (welfare) zvířete při chovu v lidské péči.

Dalším akcentem při designu terárií je jejich funkce jako doplňku moderního interiéru. Terárium by nemělo být pouhé bydliště pro domácího mazlíčka, ale i velmi netradiční a originální bytový doplněk. Proto je kladen důraz jak na kvalitu provedení, tak jednoduchost a čistotu designu terária. Navíc nabízíme zcela individuální přístup při vytváření terárií na míru. Zákazník určuje nejen rozměry, ale i celý vzhled terária - od způsobu otvírání dveří či řešení ventilace až po barvu krycích lišt a doplňků tak, aby terárium perfektně zapadlo do stávajícího interiéru.

 

Způsob dopravy
Rozvoz po Praze s instalací v bytě - 400,-Kč Po republice společností TopTrans, cena závisí na vzdálenosti
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od vivária

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--