Domů Profil prodejce vivien.viv
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Most, ČR
  • 70 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (46) 100%
Nadšenci: 100
Aktivita: aktivní
Prodáno: 70
Registrace: 1.2.2011
Město: Most
Stát: ČR

vivien.viv

/ Prodávající
Novinky
796205
22.3.2019 S OHLEDEM NA PROBÍHAJÍCÍ VÝSTAVU BUDE MÉ ZBOŽÍ DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ... DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

 

S OHLEDEM NA PROBÍHAJÍCÍ VÝSTAVU BUDE MÉ ZBOŽÍ DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ... DĚKUJI ZA POCHOPENÍ Srdce

 

Sklo mě lapilo do svých sítí a je to už krásných osm let. Dýchlo na mě svou krásnou čistou energií a schopností měnit svou tvář s každou odchylkou světla. Troufám si říct, že za těch osm let jsem ušla kus cesty, na které jsem na chvíli na jednom rozcestí odbočila, abych se vrátila zpět s jasnou představou.

Při prvním kontaktu se sklem jsem věděla, že chci prostřednictvím svých děl a dílek předávat čistou energii, aby toho, kdo si můj výrobek koupí, dokázala rozzářit, potěšit, pohladit, třeba i pomyslně obejmout a zároveň posunout směrem, který je pro něj nejlepší. Mým dalším kritériem bylo, je a bude čistota provedení, ladnost, něha a hravost. Na cestě ke zhmotnění mých představ to tedy nebyla jen vždy zábavná hra, ale taky puchýře, řezné a jiné rány a touha, aby ten obraz, který se mi zrodil v hlavě, dostal reálnou podobu. Moje výrobky z velké části připomínají výlet do minulosti. Protože mám ráda historii, spousta mých výrobků působí dojmem, jako by je člověk našel na půdě své babičky.

Víc než k minerálům tíhnu ke kamenům stvořených z rukou českých sklářů, takže ty se v mých výrobcích objevují nejčastěji. Dílka z mého ateliéru jsou autorská, pokud si někdo přímo nevyžádá výrobu dle zvoleného obrázku.

Mým kultovním výrobkem je Anděl. Tím jsem před osmi lety začala a je to vlastně nejžádanější artikl ze všeho, co jsem kdy vyrobila. Andělé byli také součástí mých charitativních projektů -  k ukončení tréninkového programu Jedličkova ústavu pro klienty Ta Kavárny v Praze a pro Hospic Dobrého Pastýře v Čerčanech. Má tvorba těší zákazníky jak v České republice, tak v Německu, Itálii, Holandsku, Irsku a USA.

V poslední době se věnuji také cínovaným šperkům a těší mě práce s měděným plechem.

 

***

Ukázky z mé tvorby

    

CHARITATIVNÍ PROJEKTY

Pro Richarda a Karin

 

Andělé

           

   

***

CÍNOVANÝ MĚDĚNÝ PLECH

***

Na správnost vkládaného zboží dohlíží:

  

                 DENÍSEK                                          BEDŘIŠKA

***

Mým přáním je, abyste se v mém obchůdku cítili příjemně a aby Vám mé zakoupené výrobky dělaly radost, jako dělají mně, když s nimi trávím čas při jejich vzniku

 

Další mé výrobky jsou ve fotogalerii pod komentáři.

Všechny velikostí drobnější výrobky vkládám do plastové krabičky s mým logem

 

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

RESPEKTUJE, PROSÍM, AUTORSKÁ PRÁVA! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

SEO

 

 

   

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám Českou poštou dle platných tarifů. Posílám výhradně v krabičkách a krabicích buď jako doporučený balíček nebo balík do ruky, případně balík komplet. Zboží je vždy zabaleno tak, aby z mé strany bezpečně dorazilo k zákazníkovi. ZBOŽÍ ODESÍLÁM PO PŘIPSÁNÍ PENĚZ NA ÚČET.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od vivien.viv

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--