Profil uživatele
Vlamila
Prodávající
Rosice
Registrace: 26.6.2009

Jmenuji se Vlastimila Nepevná. Moji dílnu najdete v Rosicích u Brna, Havířská 956. Vyrábím převážně točenou užitkovou keramiku jako jsou hrnky, vázy, džbány, svícny, dózy, popelníky, zvonky .... Moje keramika je glazovaná v barvě pískové,medové nebo z vněší strany neglazovanáse zaleštěným barvítkem.Tato keramika je až do černa. Vypaluji v rozmezí teplot 1135 až 1220 °C ( podle použité hlíny). Výrobky splňují platné hygienické normy a mohou se používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce.

Dále modeluji  keramickou bižuterii a to  přívěsky, korále, náušnice a podobně .

 

Svoji produkci prodávám hlavně pří různých městských slavnostech, řemeslných a keramických trzích.

Jsem aktivní členkou Sdružení lidových řemeslníků a výrobců. 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty jako balík do ruky, nebo na poštu ( dle přání zákazníka. Uvedené poštovné je vždy za jeden kus. U užitné keramiky i s příplatkem za službu „křehké“ a pojištění. Při objednávce více kusů se poštovné navýší dle ceníku České pošty. O výši poštovného informujeme ve zprávě při potvrzení objednávky. Balíky se posílají jako KŘEHKÉ,ale pokud by náhodou něco bylo rozbité nebo poškozené, musíte DO DVOU DNŮ OD PŘEVZETÍ ZÁSILKY PODAT REKLAMACI NA POŠTĚ,KTERÁ VÁM ZÁSILKU DORUČILA. Objednávky posílám do třech pracovních dnů od zaplacení.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím