Menu
--
Domů Profil prodejce Vodnářky
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 19 hodin.
  • Praha 3, ČR
  • 67 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (33) 100%
Nadšenci: 73
Aktivita: aktivní
Prodáno: 67
Registrace: 15.11.2010
Město: Praha 3
Stát: ČR

Vodnářky

/ Prodávající
Novinky
187181
6.10.2013 POZOR - VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! Jelikož rušíme jednu z našich kanceláří, vyprodáváme zásoby, které se v ní nachází. Sledujte slevy ve výši až 50% a nakupujte, třeba již na Ježíška. ;)

 

Z každého výrobku, který u nás zakoupíte, bude převedeno 5,- Kč obecně prospěšné společnosti Celé Česko čte dětem pro podporu pravidelného předčátání a budování pevných vztahů v rodině.

                                    

 

Osud tomu chtěl, aby se sešly tři vodnářky v jedné domácnosti.

A protože je vodnář kreativní tvor, který "fušuje" do všech řemesel, nesmíme, my tři vodnářky, chybět ani na Fleru. 

Jsme tvůrčí tým: maminka a její dvě dcery. Všechny bláznivé, kreativní a mající se rády. Všechny vodnářky...

Radka (mamina): navrhuje, plete, šije, vyšívá. Vymýšlí vzory pro pletení, které s láskou aplikuje do svých výrobků. Specializuje se na módní zimní doplňky, ale neváhá se pustit do svetrů, sukní, šatů, ponožek...

Gabriela (starší dcera): navrhuje, inspiruje se v obchodech a u návrhářů, okukuje konkurenci, tvoří ceny a strategii a má na starosti marketing. Shání modely a fotí. Nakupuje tvůrčí materiál. Maluje.

Barbora (mladší dcera): Vyhledává modely a fotografuje. Navrhuje a vyrábí všemožné bytové doplňky. Maluje.

Pleteme, malujeme, leckdy šijeme, tvoříme, navrhujeme... A protože se o vodnářích říká, že nedotahují věci do konce (a na nás to opravdu platí), rozhodly jsme se postavit této naší vlastnosti čelem a plést nejen pro sebe, ale také pro druhé. Protože zájem druhých o naše výrobky nás žene vpřed a nutí nás dotahovat věci do konce.

Našim krédem je originální tvorba. Nepleteme žádné "houte couture" oblečky, ale běžné oděvy, ve kterých se budete cítit pohodlně a budete v nich moct vyrazit téměř kamkoliv. Ale nebojíme se experimentovat a stojíme si za tím, že "barevná ulice" je hezčí než "ulice černobílá". A tak se snažíme plést kousky veselé, dle vlastních návrhů.

Protože je pro nás zpětná vazba velmi důležitá, budeme rády za jakýkoliv komentář, připomínku nebo tip na to, co byste rádi viděli v našem albu.

A tak vyberte si barvičku, my Vám upleteme čepičku... (A nejenom tu.)

 

   

Způsob dopravy
Zakoupené zboží posíláme pečlivě zabalené prostřednictvím České pošty. Možný je také osobní odběr, prozatím na těchto místech: Šumperk, Olomouc, Praha a Běchovice.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Vodnářky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím