Profil uživatele
Vondosmanoff
Prodávající
Bílovice nad Svitavou
Registrace: 6.1.2011

Vystavovat a prodávat tady budu hlavně fotografie. Tímhle koníčkem se už bavím delší dobu a až do dneška jsem vlastně fotil do šuplíku. Nejsem moc příznivec všech těch digitálních fotografií a flickrů a sharingu fotek na síti; vlastně na to ani nemám vybavení, protože i nadále se soustředím na černobílou fotografii. Digitál sice mám, ale... Není to ono, digitál jako vývojka nevoní.

Svoje fotky většinou dávám jako dárky svým blízkým a přátelkům a tak se stalo, že nedávno mé fotky u přátel, kterým jsem je dal, vidělo pár lidí a byli to zprostředkovaně právě oni, kdo mi vnukli tu myšlenku registrovat se na fleru. Prý moje fotky mají zvláštní kouzlo a že je škoda, že třeba nevystavuju a že bych to mohl zkusit tady.

Všechny fotky, které tu najdete, jsou ručně zpracované, jen paspartu si nechávám dělat v jednom příjemném rámařství. Fotky záměrně nemají rámečky, abyste si v případě koupě mohli dát takový, jaký se Vám bude hodit domů.

Doufám, že se Vám mé fotky budou líbit.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím