Nyní jsou panenky prodané a další putují na jarmark. Během nejbližší doby se tu objeví nové. Přijímám však objednávky i na zakázku. Řekněte si barvu a případně jiné znaky a ráda vám panenku vyrobím.
Profil uživatele
voodoo
Prodávající
Ivančice
Registrace: 1.1.2010

image V mém obchůdku můžete najít malé věci pro velkou radost.

Pokud současně nakoupíte v obchůdku Charlotte (e-dasha), platíte jedno poštovné. 

Zde jsou především "voodoo" panenky. Každá panenka či panáček jsou jedineční a originální, neexistuje žádný přesně stejný kus. Pokud byste však měli zájem vyrobit již prodaný kus, ráda vyrobím co nejvíce podobný.

Voodoo panenky a panáčci slouží buď jen jako obyčejný přívěsek či hračka pro radost. Každá má však určitou úlohu, kterou pro vás může plnit, pokud sami budete chtít. V mém obchodě tak bydlí panenky pro štěstí, lásku, radost, pohodu a další pozitivní věci. Panenka vám nepomůže tyto nálady/pocity přivést bez vaší snahy. Její úlohou je vám připomínat, proč ji máte a už jen vy se snažíte, aby u vás láska/štěstí/radost apod. zůstaly. Panenka vás bude podporovat a stát na vaši straně.

Jsou zde i panenky, které svým vzhledem připomínají zlé bytosti, ale opak je pravdou. Nejsou zle, ale slouží k tomu odhánět negativní věci od vás. Nepřenáší je na jiné osoby. Pokud bude u sebe mít některou z nich, budete vědět, že je tu s vámi vždy, když je vám těžce. Nenechá vás v tom samotné. Bude smutnit s vámi a radovat se, když všechno překonáte. 

image

Voodoo panenky jsou vyrobeny z drátků, papíru a především bavlnek a vlnek. Jsou někdy doplněny ozdobnými součástkami (látkou, korálkami apod.).

 

Pokud si vyberete 3 a více kusů zboží, dostáváte dárek zdarma: minivoodoo klasik :)

 

Na Fler mám také otevřený obchůdek se bižuterními šperkami, můžete jej tedy navštívit a podívat se i na jinou moji tvorbu

Způsob dopravy
Bublinková obálka pro malé předměty. Pro větší krabice vyplněná materiálem. Česká pošta doporučeně. Na vaše přání lze odeslat jako cenný balík. Do zahraničí ráda pošlu po domluvě / Write me if you want to send something abroad (out of Czech republic).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím