Profil uživatele
VS-posh
Prodávající
Tábor
Registrace: 22.9.2009

     Co bych tak o sobě napsala.

     Jsem prvně v životě, ale už dost měsíců nezaměstnaná a věřte, je to dost depresivní. Naštěstí jsem objevila na netu panenky Tonner, jestli je ještě neznáte, jsou nádherné.Protože jsou vysoké 40 cm (ale jsou i vyšší), dobře se na ně šije. A šití ke mě nerozlučně patří. Zrovna letos je to 40 let, co jsem doma tajně obarvila látku na rolety a ušila si  kalhoty do zvonu na staré šlapací "ladovce".

Mám ráda originalitu, pořád musím něco tvořit , předloni jsem ketlovala, loni pletla z papíru, tedˇ tedy šiji na Tonnerky, mám doma spousty látek, i dost nápadů, když vidím látku, hned si přesně představím co z ní bude. Přes léto jsem našila igelitku oblečků, co kus, to originál, většinou nepoužívám střihy, pokládám látky na panenky, nebo stříhám po paměti. Kromě šití všeho pro celou rodinu, jsem jednou šila  bez střihu,  jen podle obrázku,  svatební šaty vyučené švadleně.

Mám ráda dějiny, před léty jsem chtěla jít do televizní soutěže "Deset stupňů ke zlaté", soutěžit v sekci : Historie odívání, ale než jsem se odhodlala , soutěž skončila.Chtěla bych šít i dost dobových oblečků, od románské módy po secesi, kterou miluji.

Snad se mé výtvory budou líbit, děkuji vám za pozornost.   

Způsob dopravy
Prodané zboží budu posílat přes českou poštu jako doporučené psaní. Zboží budu balit do obálek s bublinkovou folií.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím