Profil uživatele
Všecička
Prodávající
Ostrava
Registrace: 25.3.2013

Dobrý den,

děkujeme za Vaší návštevu.

Říkáme si "Holky Všecičky", ale jmenujeme se Božena a Petra. Jsme maminka s dcerou, obě máme oděvní školu. Šití, střihy, látky, galanterií to vše máme rádi. Jako super bonus v tomto oděvním odvětví můžeme pracovat spolu, protože nejen, že jsme maminka a dcera, ale zároveň jsme jedna druhé nejlepší kamarádkou.

Tato práce nás opravdu baví. Přestože se v dnešní době dá koupit skoro cokoliv, nic nenahradí ten dobrý pocit z vlastoručně vyrobeného oděvu nebo jiného kreativního výrobku při jehož výrobě jsme omezení jen svou fantazií. Výrobku, který je přesně podle našich představ.

V našem obchůdku se Vám mimo super levné bílé plátno budeme snažit nabídnout vše co člověk k šití potřebuje.
Postupně se chystáme naší nabídku rozšířit ke spokojeností všem kreativním lidem.

Děkujeme a těšíme se na Vás

Vaše Holky Všecičky

Petra a Božena

Způsob dopravy
1.) česká pošta (2x týdně) 2.) Zásilkovna (max. 5kg) 65,- 3.) osobní odběr v Ostravě
Obchodní podmínky

Jak nakupovat?

Nevíte si rady? Napište nám a my Vám rádi pomůžeme.

Doručení

Při zasílání zboží využíváme služeb České pošty s. p. nebo umožňujeme také osobní předání v Ostravě nebo po domluvě ve Frýdku-Místku. Objednané zboží je před odesláním pečlivě zabaleno a pojištěno u přepravce. Pokud se Vám do rukou dostane poškozená zásilka, ihned nám tuto skutečnost oznamte a společně budeme reklamovat u dopravce.

Výše poštovného

Poštovného se pohybuje od 49,- do 130,-kč. Výši poštovného určíme podle množství a váhy Vaší zásilky. Balné si účtujeme 5,-Kč. Vaší zásilku se snažíme zabalit co nejbezpečněji.

V případě objednávky pouze knoflíků Vám na VÁŠÍ ŽÁDOST A VAŠE RIZIKO umožníme odeslání jako obyčejný dopis za 20,-. Pokud chcete tuto možnost využít, prosíme, uveďte to do poznámky již při vytváření objednávky!

Doba doručení

Balíčky odesíláme prostřednictvím České pošty dvakrát týdně. Vždy ve středu a v pátek (nebo o víkendu). Vždy po zaplacení!

Platba

Na platbu čekáme týden, poté budete znovu vyzvání. Pokud si přejete, tuto dobu splatnosti prodloužit stačí nás dopředu informovat a určitě se nějak domluvíme. V případě, že na výzvu nebudete reagovat, Vaší objednávku stornujeme.

Storno objednávky

Látku stříháme až po zaplacení, takže stornovat objednávku pro nás není problém. „Něco“ si rozmyslet je „lidské“ a my to chápeme, ale prosíme, dejte nám vědět co nejdříve, abychom zboží zbytečně neblokovaly pro další zájemce. Prosíme, o zaslání zprávičky v případě storna!

Reklamační podmínky

Kupující je povinen dodané zboží prohlédnout a bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o zjištěných závadách. Pozdější reklamace zjevných vad nebudou prodávajícím uznány.

Sloučení objednávek

Pokud si přejete objednávku navýšit nebo doplnit o další zboží a využít tak jednoho poštovného, rádi Vám objednávky sloučíme. Poštovné navýšíme pouze o nezbytně nutnou částku. V případě sloučení objednávek je nutné tuto informaci uvést do poznámky při vytváření doplňující (další) objednávky.

Hodnocení

V případě ukončeného obchůdku vždy udělujeme pozitivní hodnocení a prosíme Vás o stejnou zpětnou reakci, pokud jste spokojeni. Pokud spokojení nejste, prosíme, nejdříve nás informujte, než udělíte hodnocení. Chceme Vaší spokojenost a určitě najdeme společné řešení. Nezápomínejte, že "jsme také jen nedokonalí lidé" :-D

Vzorky látek

Vážení zákazníci, pokud si nejste jisti, zda Vám bude látka vyhovovat barvou, materiálem či vlastnostmi, nabízíme Vám možnost objednání si vzorku Vámi vybrané látky v sekci VZORKY.

Tato služba je zpoplatněna pouze symbolicky a poštovným.

 

Děkujeme za přečtení podmínek

Pokud, máte nějaké podměty, otázky, připomínky budeme rádi, když se na nás obrátíte.

 

Holky Všecičky

Petra a Božena

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
807814
14.5.2019 Vloženy jednobarevné plátno kusy
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím