Profil uživatele
VULPES VULPES
Prodávající
České Budějovice
Registrace: 19.11.2017

V ateliéru Vulpes vulpes se věnuji ruční výrobě módních a interiérových doplňků z kůže. Nabízím především šití na zakázku, ale čas od času se snažím navrhnout a ušít pár kousků podle vlastního vkusu. Tyto výrobky pak můžete spatřit na těchto stránkách.

Kladu důraz na precisní zpracování, používám převážně české hovězinové usně, kvalitní barvy a odolnou kovovou galanterii. Výrobky je možné ozdobit motivem, logem či ornamentem podle Vašich představ. Výrobky osobně zdobím vypalovacím perem. Nejedná se tedy o ražbu.

Upřednostňuji ruční šití, které je oproti strojovému trvanlivější. Díky tomu, že se dají použít silnější a pevnější nitě, jsou stehy výraznější. Výrazná zdobnost ručního šití zaručí luxusní vzhled výrobku, který Vám vydrží dlouhá léta. Jedná se o časově i fyzicky mnohem náročnější práci, což se odráží i v ceně výrobku. Výsledek však stojí za to.

Zakázku je potřeba zadat a domluvit s dostatečným časovým předstihem. Například na kabelku na zakázku si nechávám čas 2 měsíce. Peněženka, pásek či pouzdro bude samozřejmě dříve. Doba zpracování se odvyjí od počtu rozpracovaných zakázek.

Ráda přivítám všechny, které zajímá ruční práce tohoto druhu v mém ateliéru, který se nachází v jednom z nejstarších domů v Českých Budějovicích. Jedná se o krásný a netypický prostor. Samotná návštěva bude jistě nevšedním zážitkem:)

 

Ukázka mé práce

image

Svůj kožený výrobek skladujte v suchu, chraňte před vlhkostí a nikdy jej neperte.

V případě promočení výrobku jej nesušte na radiátoru či přímém slunci, ale pozvolna nechte vyschnout. Následně výrobek navoskujte.

Doporučuji kožené výrobky pravidelně ošetřovat balzámem se včelím voskem, který zajistí voděodolnost a delší životnost.

Vyvarujte se přetěžování výrobku a jeho mechanickému poškození.

Upozornění – Při provlhnutí výrobku či přímém styku se světlými materiály může dojít k jejich zabarvení. Nekombinujte proto tento výrobek se světlými oděvy. Nestálobarevnost patří k charakteristickým vlastnostem kožených výrobků, a proto nemůže být pokládáno za kvalitativní nedostatek.

 

 

Záruční doba je 2 roky. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.