Domů Profil prodejce Wianka
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha 4, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 4.5.2011
Město: Praha 4
Stát: ČR

Wianka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dlouho jsem se rozhodovala, zda se zaregistruji na fler.cz. Přijde mi, že je tady hodně uživatelů, kteří nabízejí šperky z korálků. Moje kamarádky mě přesvědčily, abych se zaregistrovala, tak je tady další člen, který zde představí výrobky z českých, vesměs skleněných, korálků. :)

Také velmi ráda enkaustikuji, což je žehlení obrázků horkým voskem, v dnešní době také velice oblíbená technika. Enkaustikou tvořím většinou intuitivní terapeutické obrázky s ohledem na osobu, pro kterou je obrázek tvořen. Takže vzor i barevné rozložení je vždy překvapením až do samotného závěru vyhotovení díla. :)

Nějaké ukázky mých enkaustických výtvorů:

    

 

Způsob dopravy
Využiji pro zaslání služeb České pošty, doporučeným dopisem, případně doporučeným balíkem, kdybych tedy vytvořila něco obrovského. :) Zboží zabalím zpravidla do bublinkové obálky. Každopádně bude zabaleno bezpečně. :) Osobní předání je možné v Praze.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Wianka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--