V únoru je obchod uzavřen, v březnu jsem zase zpět:) Máte-li nějaký dotaz, neváhejte mi napsat!
Profil uživatele
Yo_Soy
Prodávající
Brno
Registrace: 15.1.2009

Vítám Vás u Yo_Soy! V nabídce najdete aktuálně tyto kolekce:

 

A/symmetric 

Spočívá krása v dokonalé symetrii? Nebo jsou nám bližší asymetrické tvary, které v sobě skrývají větší různorodost? Kolekce A/symmetric zkoumá oba principy - základní symetrické geometrické tvary narušuje a zároveň ozvláštňuje asymetrickým člěněním.

Kolekce sestává z náušnic, náhrdelníků a broží abstraktních geometrických tvarů... Hlavním prvkem je jednoduchý a přitom efektní kontrast mezi dřevěnou dýhou a ocelí.

 image

image

image

 

 

 

Basic 

Základní minimalistické tvary z nerezové oceli. Lehce kombinovatelné, neutrální kousky... Náušnice, náhrdelníky a náramky.  

image

image

 

Z lana

Náhrdelníky z kolorovaného provazu. Solitérní kusy s důrazem na kontrast prostého, přírodního materiálu a barvené části. 

image

 

Blossoms 

Květy - jako náušnice, jako náhrdelníky. Organické, jemné tvary náušnic z plasticky tvarované průsvitné fólie.

 

   

 .........................

 V případě dotazů mi neváhejte napsat!

Yo_Soy vnímá šperk jako součást utváření a vyjádření naší identity ...

"Jewels are powerful instruments. They can reflect and shape a person’s identity." Eero Kangor

"I like jewelry because, like clothes, it is closest to our body and says something about the wearer. A painting is hung on the wall and can be ignored. A piece of jewelry is worn and creates an impression."

Gijs Bakker, zakladatel Droog Design

..........................................

Mám ráda jednoduchý, minimalistický styl. Víc než přílišná strohost nebo chladná čistota je mi ale bližší jistá poetičnost nebo exprese, příběh ve šperku obsažený...

Ráda pracuji s tvarovými možnostmi, který materiál poskytuje; s vrstvením, strukturami, průsvitností, kontrasty...

Je mi blízká vize solitérních šperků, autorských objektů. Zároveň je ale pro mne důležitá nositelnost a cenová dostupnost. Snažím se tyto dva přístupy ve své tvorbě skloubit.

.........................................

Jsem absolventkou oboru průmyslového designu (SŠUD Brno). Při vysokoškolském studiu teorie a dějin umění se specializací na design jsem se začala věnovat tvorbě šperku a módních doplňků, absolvovala jsem stáž v ateliéru K.O.V. (UMPRUM Praha) a šperkařský kurz  na UUD ZČU Plzeň.

Pod značkou Yo_Soy tvořím od roku 2009, jsou období, kdy se značce věnuji více, jindy méně. Momentálně pracuji hlavně v oblasti interiérového designu, ale na šperky si stále ráda najdu čas.

Máte- li zájem o nějaký šperk, který není v nabídce (hlavně šperky z kolekce "z lana"), ozvěte se mi prosím. Upřednostňuji nyní tvorbu na individuální zakázku.

 

 

 

Část z mé nabídky šperků je skladem, část tvořím teprve na základě objednávky ve lhůtě jednoho týdne (zkontrolujte prosím dostupnost zboží). Také tvořím na základě domluvy - pokud budete mít přání mimo aktuální nabídku v mém obchodu, kontaktujte mne prosím vnitřní poštou. 

..........................

Náušnice

Materiály: V případě náušnic pracuji hlavně s nerezovou ocelí. Háčky a puzety, tedy části náušnic přicházející do kontaktu s uchem, jsou z hypoalergenní oceli.

K náušnicím přikládám silikonové zarážky včetně rezervních, nepodceňujte prosím jejich nošení.

Puzety lepím k náušnicím kvalitním dvousložkovým lepidlem - přesto prosím nevystavujte náušnice velkému tlaku - nenoste je po kapsách, pohozené v kabelce... Doporučuji cestovat s náušnicemi uloženými v krabičce, ve které je zasílám.

...........................

Provazové náhrdelníky a náramky

Materiál: bavlněné lano a textilní barvy Pébeo

Provazové šperky ukládejte nejlépe tam, kde se na ně nenachytá prach. Ušpiněné místa (např. od make-upu) doporučuji vyčistit hadříkem s vodou se saponátem na nádobí.

Způsob dopravy
Zboží odesílám do týdne od přijetí částky na účet. Posílám doporučeně Českou poštou, balím je do vystlaných kartonových krabiček. Cena za poštovné zahrnuje i obalové materiály. Do 14- ti dnů od převzetí zboží je možné odstoupit od kupní smlouvy. Pro zákazníky ze Slovenska mám zřízený slovenský Fio účet.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
427109
23.9.2015 Doplněny náušnice z kolekce "painted"
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.