10% sleva na nákupy do 30.6. - využijte poslední možnosti k nákupu: yo_soy bude mít v červenci a v srpnu obchod uzavřený. Slevový kód B43-Z2U-QKC zadejte do objednávky ;)
Profil uživatele
Yo_Soy
Prodávající
Brno
Registrace: 15.1.2009

 V nabídce od yo_soy najdete aktuálně tyto kolekce:

 Z lana - nově v černém!

Náhrdelníky v černém provedení, kolorované stříbrnou nebo černou barvou. Nadčasové, slavnostní i jednoduché každodenní... 

image

 

A/symmetric 

Spočívá krása v dokonalé symetrii? Nebo jsou nám bližší asymetrické tvary, které v sobě skrývají větší různorodost? Kolekce A/symmetric zkoumá oba principy - základní symetrické geometrické tvary narušuje a zároveň ozvláštňuje asymetrickým člěněním.

Kolekce sestává z náušnic a náhrdelníků abstraktních geometrických tvarů... Hlavním prvkem je jednoduchý a přitom efektní kontrast mezi dřevěnou dýhou a ocelí.

 

Foto s modelkou: Martin Kopáček, model: Lucie Sedláčková, MUAH: Kateřina Bartošková, šaty: Design Dictat

 image

 Basic 

Základní minimalistické tvary z nerezové oceli. Náhrdelníky a náramky.  

 

 .........................

V případě dotazů mi neváhejte napsat! Mohu Vám připravit i to, co nemám aktuálně v nabídce - pokud mám k dispozici materiál ;)

yo_soy vnímá šperk jako součást utváření a vyjádření naší identity 

"Jewels are powerful instruments. They can reflect and shape a person’s identity." Eero Kangor

"I like jewelry because, like clothes, it is closest to our body and says something about the wearer. A painting is hung on the wall and can be ignored. A piece of jewelry is worn and creates an impression."

Gijs Bakker, zakladatel Droog Design

..........................................

Mám ráda jednoduchý, minimalistický styl. Víc než přílišná strohost nebo chladná čistota je mi ale bližší jistá poetičnost nebo exprese, příběh ve šperku obsažený...

Ráda pracuji s možnostmi, který materiál poskytuje; s vrstvením, strukturami, průsvitností, kontrasty...

Je mi blízká vize solitérních šperků, autorských objektů. Zároveň je ale pro mne důležitá nositelnost a cenová dostupnost, možnost malosériové výroby. Snažím se tyto dva přístupy ve své tvorbě skloubit.

.........................................

Jsem absolventkou oboru průmyslového designu (SŠUD Brno). Při vysokoškolském studiu teorie a dějin umění se specializací na design jsem se začala věnovat tvorbě šperku a módních doplňků, absolvovala jsem stáž v ateliéru K.O.V. (UMPRUM Praha) a šperkařský kurz  na UUD ZČU Plzeň.

Pod značkou yo_soy tvořím od roku 2009.

V případě dotazů mi neváhejte napsat, Petra Zacpalová/ yo_soy

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám do tří dnů od přijetí částky na účet. Posílám doporučeně Českou poštou, balím je do vystlaných kartonových krabiček. Cena za poštovné zahrnuje i obalové materiály. Do 14- ti dnů od převzetí zboží je možné odstoupit od kupní smlouvy. Pro zákazníky ze Slovenska mám zřízený slovenský Fio účet.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
731218
25.6.2018 10% sleva na nákupy do 30.6. - využijte poslední možnosti k nákupu: yo_soy bude mít v červenci a v srpnu obchod uzavřený. Slevový kód B43-Z2U-QKC zadejte do objednávky ;)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.