VŠECHNY VELKÉ OBRÁZKY BEZ POŠTOVNÉHO!
Profil uživatele
Z venkova
Prodávající
Petřvald
Registrace: 7.2.2018

Srdečně vás vítám v mém venkovském krámku!

Jmenuji se Radka a jsem máma dvou dospívajících synů. Od malička jsem jezdívala k babičce na venkov a zjevně to ve mě zanechalo stopu:). Miluji vše, co je alespoň trošku spjato s přírodou a venkovem. Od starého nábytku prolezlého červotočem až po hrníček bez ouška zavěšený na plotě u chaloupky.

Tady na FLERu jsem již od roku 2015, ale jako nakupující. Protože mě odjakživa naplňovala kreativní činnost a doma už máme přeplněno:), rozhodla jsem se vám nabídnout něco ze své tvorby a změnila status na "prodávající".

Výrobky, které vám nabízím, tvořím s láskou a pro radost.

Pracuji mimo jiné i se známou technikou decoupage, kterou se snažím obohatit o různé komponenty z hlíny. Tyto komponenty lepím na obrázky buďto tavnou pistolí (menší kousky), popř. silným lepidlem (větší kousky). Vytváří tak tzv. 3D efekt. Hlína, se kterou pracuji se nepálí v peci jako hlína keramická, ale tvrdne/zasychá přirozeně na vzduchu. Jelikož je každý výrobek originál, může se barevnost hliněných komponentů malinko lišit. Vždy se však budu snažit docílit barevné přesnosti.

Pokud by jste měli jiný požadavek/přání, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou. Ráda vám vyjdu vstříc.

Co se týče doby dodání, záleží vždy na velikosti hliněného výrobku. Čím větší, tím pomalejší schnutí (cca týden), proto, budete-li mít zájem o některý z mých výrobků, objednejte, prosím, s časovým předstihem, aby jste obdrželi včas (narozeniny, vánoce atd.)

 

Nu...pokud jste se pročetli až tady, tak vám velice děkuji a přeji krásné a prosluněné dny, Radka:)

Způsob dopravy
Zboží budu zasílat pečlivě zabaleno Českou poštou v balíčku dle velikosti, popř. v bublinkové obálce. OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ V RÁMCI OSTRAVY A OKOLÍ (po domluvě) BEZ POŠTOVNÉHO.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
713382
7.4.2018 Krásný slunečný den přeji všem. Vložila jsem nový zvoneček z terakotové hlíny:)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.