Profil uživatele
Zannia
Prodávající
Klatovy
Registrace: 17.2.2014

Móda je mou vášní, láskou i osudem. Přes to, že jsem prošla řadou profesí i absolvovala školy, které s odíváním nemají mnoho společného, nakonec jsem na vysněné cestě. Začalo to obchůdkem s komisním prodejem, časem se trochu rozrostl a začal nabízet i tvorbu českých návrhářek. Pracuji na projektu proměn, kde přispívám stylistickou částí projektu. Snažím se vždy vystihnout osobnost proměňovaného, zabloudit do oblasti módy, které se obává nebo nevědomky vyhýbá a najít její/jeho styl, ve kterém se bude cítit skvěle. Totéž nabízím i svým zákaznicím během výběru v módním studiu Zannia. A vlastně především zákaznice mě jsou velkou inspirací i hnacím motorem. Protože toužím nabízet elegantní, sportovní, praktické, barevné a především kvalitně zpracované modely vznikala v průběhu letošního roku autorská kolekce Zannia. To, co se zpočátku zdálo jako sen velkého snílka, získávalo postupem času konkrétní podobu a po řadě probdělých nocí byla první kolekce představena na módní přehlídce a shledala se k mému potěšení s obrovským zájmem.

K mému heslu a přání Oblečiem nejen vaše tělo, ale aj dušu, bych přidala ještě Pomůžu vám najít sama sebe a ocení to i vaše okolí.
 
Zuzka
Způsob dopravy
Zboží posíláme Českou poštou vždy doporučeně s připojištěním na danou částku. Vetší rozměry zboží jsou posílány v krabici, menší v bublinkové obálce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
677124
28.11.2017 STOP STAV na objednávky je 12.12.2017 , potom už negarantujem dodanie do Vianoc.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.