Andílek ochranitel má tělíčko z růženínu, kamene lásky, něhy, oddanosti a míru. Růženín je ve všech kulturách vnímán jako kámen duše a bezpodmínečné boží lásky. Andílek s růženínem se může stát vaším talismanem.

Andílek je zhotovený ručně, růženín je tromlovaný kamínek nepravidelného tvaru. Hlavičku tvoří matný skleněný korálek. Závěs je syntetická černá bižuterní ekokůže – je to měkký, pevný, lesklý a na pohled příjemný materiál, se zapínáním na karabinku a prodlužovacím řetízkem. Celkový obvod i se zapínáním je 48 cm.

Zhotoveno ručně, podle vlastního autorského návrhu, z měděných drátků, za použití atestovaného bezolovnatého cínu se stříbrem. Přívěsek je patinovaný, leštěný a povrchově ošetřený antioxidantem. K dispozici je tento jediný kus.

Kupujete registrovaný originální autorský výrobek na fotografiích, v dárkové krabičce, s doporučením na užívání, ošetřování a čištění.

.................................

Celá nabídka mých autorských cínovaných šperků je zde (klik): Tiffany

Kategorie:
Barvy:
Styl:
romantický
Určení:
ženy
Materiál:
cín
,
bižuterní kov
,
ostatní
Minerály a ostatní:
růženín
Sdílet:
prodejní cena
Cena není dostupná
Prodáno 20.1.2019
Zboží je nedostupné.
Informace
« »
Informace o zboží
Prodejce: evacernoskova
Katalogové č.: 10243778
Vloženo: 20.1.2019
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím