Domů Prodané zboží prodejce Peral Spirály s kuličkami

Cínovaná spona do vlasů s rubíny ve fuchsitu.

Šperk je vyroben z bezolovnatého cínu se stříbrem, broušen, patinován, leštěn a ošetřen antioxidantem. K výrobě byla použita bižuterní spona.

Barevnost fotografií (tzn. i kamene) se může lišit podle nastavení monitoru.

Použitý minerál: Rubín ve fuchsitu

Rubín ve fuchsitu se obecně považuje za kámen, který ukazuje člověku cestu, jakou si zachová vědomí vlastního ,,já". Stejně se věří, že pomáhá přeměňovat všechny formy negativní energie na její pozitivní varianta.

Rubínová složka kamene je kromě toho schopna dodat člověku energii. Podporuje nadšení, vitalitu, motivaci a odhodlání žít svůj život podle vlastních rozhodnutí. Rovněž pomáhá navodit pozitivní stav mysli a dodává člověku odvahu. Člověk si dokáže s rubínem stanovit realistické cíle, které je následně motivován splnit.

Fuchsit dokáže znásobit sílu jiných krystalů. Kromě toho dodává člověku zdravý pocit skutečné sebehodnoty. Dokáže pomoci v případech emocionálního vydírání a velké zátěže. Fuchsit je rovněž vhodný pro úpravu mezilidských vztahů, které mají být napravena. Věří se také, že fuchsit pomáhá pochopit aspekty a okolnosti každodenního života.

Kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
hravý, veselý
Určení:
ženy
Materiál:
stříbro
,
měď
,
cín
,
bižuterní kov
Minerály a ostatní:
ostatní
prodejní cena
Cena není dostupná
Prodáno 15.12.2017
Zboží je nedostupné.
Informace
« »
Informace o zboží
Prodejce: Peral
Katalogové č.: 6535877
Vloženo: 7.8.2015
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--