Achátová kulička - oboustranná

Acháty mají mít ochranné a zklidňující schopnosti, často se nosí jako talisman, zajišťující dlouhý život, úspěch a dobré přátele. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Slouží jako uzemňovací kámen, který nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Posiluje rozmnožovací orgány žen i mužů, chrání rodičky a pomáhá při porodu, léčí oči, žaludek, čistí lymfatický systím a slinivku břišní. Obecně snižuje teplotu, mírní horečnatá infekční onemocnění, tiší nejrůznější bolesti a velmi užitečný při alergiích a kožních problémech. Teto poklad je využíván také při bolesti hlavy a kožních nemocech. Odstraňuje apatii. Má příznivé účinky proti skleróze. Pomáhá k soustředění a stabilizaci tělesné energie. Dokáže uvést v soulad prvky jin a jang. Účinkuje sice pomalu, ale s velikou silou. Majiteli pomáhá přijmout sám sebe a tím podporuje jeho sebedůvěru. Dodává člověku odvahu být k sobě upřímný. Pomáhá překonávat zahořklost, zlobu, negativní pocity, posiluje lásku, navozuje pocit bezpečí, jistoty a vnitřní stability. Symbolizuje naši sounáležitost s Matkou Zemí, prohlubuje naši fantazii, kreativitu, vytrvalost a vůli k životu. Astrologové jej doporučovali
k odvrácení nepříznivého vlivu planety Merkur. Od středověku je pokládán za symbol zdatnosti a síly, byl užíván jako talisman umělců a talentovaných lidí.

Posiluje vůli k odstraňování škodlivých návyků a mírní agresivní chování. Pomáhá při léčbě zhoubných nádorů, zejména u rakoviny kůže, a při zánětech. Růžový neboli meruňkový achát, nacházený zejména v Botswavě a v Austrálii, podporuje těhotenství a ochraňuje plod v matčině těle.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
romantický
Minerály a ostatní:
achát
Určení:
ženy
Materiál:
cín
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
9.53 €
doprava
Poštovné a balné: 5.86 €
Platba předem
Česká pošta - psaní doporučené5.86 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
pouze 1 ks | k odeslání do 3 dnů * K odeslání: 25.1.2019 Dostupnost: do 3 dnů Termín odeslání: ihned od dostupnosti
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: HOGA - šperky
Katalogové č.: 7063442
Počet zobrazení: 53x
Vloženo: 26.1.2016
Počet udělených: 41x