Amefluidum

Náhrdelník nejen pro dívky a ženy narozené v Rybách. Je vytvořený z kuliček fluoritu, doplněný krásnou koulí ametystu o průměru 1,8 cm a filigránskými komponenty v barvě starostříbro, délka 46 cm.

Do soupravy - náušnice s fluority.

Na přání přidám jednoduchý náramek ze stejných fluoritových kuliček za příplatek 55,- Kč. 

Informace pro ty z vás, koho zajímají stejně jako mne u kamenů také jejich mimořádné léčivé a duchovní vlastnosti
(nezapomínejte na péči o kameny - smýt vše negativní, aby se kamenům vrátila jejich původní energie, tu můžete ještě zkoncentrovat zasvěcením krystalu k požadovaným účelům, čerpáno většinou z knih Judy Hallové:

FLUORIT je halogenid, sloučenina fluoridu vápenatého s některými kovy.

Vlastnosti krystalu: Je obdařen silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni, posiluje naše myšlenky, zmírňuje emocionální zaujetí a potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, dokáže zvládat chaos, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti, jemně otevírá dveře do podvědomí a nechává na povrch vyplynout potlačované pocity. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci, pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromagnetickému záření.
 
Léčebné využití: Fluorit účinně léčí všechny infekce včetně rýmy, nachlazení a zánětů dutin, likviduje viry, zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, čistí, odstraňuje a přeorganizuje v těle vše, co není v naprostém pořádku, regeneruje kůži a sliznice, odstraňuje vrásky, blahodárně působí na zuby a lze jej použít během stomatologických zásahů, dále na kosti, artritidu, revmatismus, bolesti zad, zlepšuje funkčnost kloubů, přispívá k hojení vředů a ran a pomáhá obnovovat sexuální rozkoš.

AMETYST je odrůda křemene, mající fialové zabarvení.

Vlastnosti: Je to mimořádně mocný kámen s velikou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí, nosíval se jako prostředek zabraňující opilosti. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru. Býval tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů.

Léčebné využití: Ametyst zmírňuje bolesti hlavy, uvolňuje napětí, dokáže ulevit od tělesné, citové i duševné bolesti a od stresu, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém, zlepšuje vstřebávání vody. Léčí podlitiny, otoky a rány. Může být nápomocný lidem, jejichž fyzická existence se blíží konci.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
ametyst
,
drahé kameny
,
ostatní
Určení:
ženy
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
20.25 €
doprava
Poštovné a balné: 6.23 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce6.23 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
  • PayPal
pouze 1 ks | k odeslání do 2 dnů * K odeslání: 18.12.2017 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Miiisha
Katalogové č.: 1663955
Počet zobrazení: 87x
Vloženo: 27.4.2011
Počet udělených: 34x