Autorské CD \"Proměna\" / Milli Janatková

Poslední dva kousky CD "Proměna", než Milli vydá nové album "Mým kořenům"! Darujte sobě, nebo blízkým, přátelům, kolegům, originální a klidnou, uvolňující, hravě - radostnou i melancholicky - nadějnou hudbu české zpěvačky, hudebnice, skladatelky a výtvarnice Milli Janatkové.

POZOR! Při koupi nad 200,- Kč Vám jako dárek ZDARMA zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Také v případě KOUPI mé tvorby s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO PROMĚNOVĚ - ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

Milli autorské sólové album "Proměna" v roce 2014 získalo 4 nominace na ceny The Independent Music Awards, USA. Porota, která nominace vybírala, byla složená ze světových a uznávaných hudebníků. Foto z Milli- koncertů prohlédněte ZDE. I v roce 2016 Milli a její hudba získala opět čtyři krásné nominace na tyto významné americké Ceny nezávislé hudby - The Independent Music Awards.

                              

Sólové debutové album "Proměna" Milli Janatkové, vydané v únoru 2013, s 16ti stránkovým bookletem s texty, informacemi a fotografiemi...

Píseň "Život" z tohoto alba se úspěšně držela 3 týdny v hitparádě Velká sedma Radia 1. V týdnu do 23.června se na radiu Proglas v TOP 25 nejhranějších písní umístila na 1.místě píseň "Hlasy". Tato píseň byla také v hitparádě Radia Proglas, kde proběhl i rozhovor, podobně jako na ČRo Vltava, v Týdeníku Rozhlas atp...

Album Proměna je sólovým debutem Milli Janatkové, na kterém zazní 13 převážně autorských písní v češtině, evropské a brazilské portugalštině i "momentálním improvizovaném milli-jazyce". Milli se zde představuje nejen se svým osobitým hlasovým vyjádřením, ale také "paličkováním", hrou na kytaru, perkuse, bubny a různé přírodní perkuse, od vrbových větví po makovice či nehty. Autorskou tvorbu a improvizaci doplňují dvě skladby inspirované brazilským jazzem a celé album zakončuje tajemná píseň z období pobytu v Portugalsku (Zambujeiro), podpořená meditativními samply Aleše Hyvnara.

Tématicky se jedná o záznam půldruhého roku života Milli Janatkové a postupný proces vzniku i proměny písní vyrůstajících z volné improvizace, jakožto symbolů proměny osobnostní. Uvědomování si vlastního způsobu myšlení a konání, poznání svých obav a limitů otevírají této autorce prostor, ve kterém může měnit úzkostné myšlenky a strach rozpouštět důvěrou. Písně Proměny zpívají, dýchají a hrají nadějí, smutkem, světlem i temnotou, vnitřním klidem a hravostí;hledáním a nacházením, jež se skládají do celku, ve kterém Milli nachází smysluplnou cestu.

Diskografie:

- 2017 / Milli Janatková Quartet a hosté- Mým kořenům (nominace na Tais Awards)

- 2013 / Milli Janatková- Proměna (4 nominace na The Independent Music Awards, USA + 2 nominace na Tais Awards)

- 2010 / katsa.theo- porto / feat. milli j (nominace na cenu Anděl 2010 v žánru Alternativní hudba)

V PRAZE ČI NA MĚLNÍKU MOHU DORUČIT CD OSOBNĚ DLE DOHODY...

Hezký den, potřebujete se nadechnout? Ke každému nákupu nad 200,- Kč Vám dle domluvy zdarma zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Navíc tak přispějete na asistenční služby Kubovi na vozíku!
Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: 3.93 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce3.93 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Milli Janatková
Katalogové č.: 4189622
Počet zobrazení: 1164x
Vloženo: 22.8.2013
Počet udělených: 163x